FETÖ'yle Rockefeller dünür mü oluyor?

FETÖ'yle Rockefeller dünür mü oluyor?

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in ‘manevi oğlum’ dediği NBA oyuncusu Enes Kanter’in, dünyanın en zengin ailelerinden Rockefeller’e mensup Ariana Rockefeller ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Medyafaresi sitesinden Ayşın Akyarlı Savatlı’nın haberine göre, David Rockefeller’ın torunu, David Rockefeller Jr.’ın 38 yaşındaki kızı olan Ariana Rockefeller New York’ta yaşıyor ve moda tasarımcılığı yapıyor.

Portland Trail Blazers kulübünde oynayan 28 yaşındaki FETÖ firarisi Enes Kanter’in, Ariana Rockefeller ile birkaç aydır ilişki içinde olduğuna dair yabancı bazı spor gazetelerinde bilgiler paylaşıldı.

Kanter ve Rockefeller’ın hayvan hakları konularında ortak projelerde yer alırken tanışıp yakınlaştıkları söyleniyor. İkilinin uzun zamandır sık sık New York’ta biraraya geldikleri, NBA sezon boşluklarını birlikte geçirdikleri konuşuluyor.

Sezon sırasında da Portland’da buluştuklarına dair söylentiler olan çiftin beraber, Portland’ın turistik ve simgesel binası önünde fotoğraf çekip her ikisinin de Instagram hesapları üzerinden paylaşmaları bu söylentilerin gerçek olduğu algısını yaratıyor.

ekran-resmi-2021-01-25-21-10-31.png

Rockefeller Hanedanının servetinin 5 ila 15 trilyon dolar arasında olduğu tahmin ediliyor. Yaşamını New York'ta sürdüren Ariana Rockefeller'ın 2.8 milyar dolardan fazla kişisel serveti olduğu söyleniyor.

Rockefeller Hanedanının kurucularından Ariana Rockefeller'ın dedesi David Rockefeller 22 Mart 2017'de 102 yaşında vefat etmişti.