Exxen'de hangi programlar yayınlanacak?

Exxen'de hangi programlar yayınlanacak?

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve çok yakında yayın hayatına başlayacak olan Türkiye’nin yeni dijital yayın platformu Exxen'de yer alacak dizi, program ve filmler belli oldu.

YouTube'da program yapan komedyen Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programı hem eski hem de yeni bölümleriyle Exxen’de olacak. 

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç'ın başrolünde olduğu 'Gibi' dizisi de Exxen'de yer alacak. Gibi dizisi birçok farklı skeçten oluşan bir komedi serisi olacak. 

Dövüş sporu maçlarının efsane sunucusu Bilgehan Demir’in sunucusu olduğu Fight Club, platformdaki tansiyonu en yüksek program olacak gibi görünüyor.

Başrollerinde şarkıcı Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven'in bulunduğu İşte Bu Benim Masalım dizisi de Exxen'de yerini aldı. 

Her biri birbirinden ünlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Şeref Bey dizisinin yönetmeni, Leyla ve Mecnun dizisinin de yönetmeni olan Onur Ünlü. Dizinin senaryo danışmanı ise Ali Atay.

Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ünlü isim Ömer Faruk Sorak’ın olduğu Hükümsüz, ülkemizin kanayan yarası olan kadın cinayetlerini konu alan, dikkat çeken Exxen yapımlarından bir tanesi.

Tüm dünyada ve ülkemizde sevilen yemek yarışma programı Master Chef’in çocuk versiyonu olan Master Chef Junior’da, minik ellerin hazırladığı lezzetli yemeklerin eğlenceli mücadelesini izleyeceğiz.

2000’li yılların sevilen fantastik dizisi Sihirli Annem’in yeniden yapımı olan dizinin anlattığı, sihirli güçlere sahip bir perinin insanların dünyasında bir aile kurması ile başlayan hikayede aile, arkadaşlık ve sevgi teması işleniyor. 

Son yılların en gözde şarkıcılarından olan ve yaptığı cover eserlerle dikkat çeken Zeynep Bastık, müzik dolu bir program ile Exxen’de karşımıza çıkıyor.

İlk kez Yeteneksizsiniz programlı ile tanıdığımız illüzyonist kardeşler Kıvanç ve Burak, yeni bir program ile Exxen’de seyirci karşısına çıkıyorlar. Programda hem bilimden ve hem de ilizyondan yararlanan kardeşler, her bölümde seyirciyi şaşırtacak şovlara imza atacaklar.

Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ve YouTube’da kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi toplayan Katarsis programı Exxen’e geliyor. Programda, insanların hiç bilinmeyen yönleri ve merak edilen hikayeleri mercek altına alınıyor.

Ayak Tenis Futbol dünyasının usta isimleri Ayak Tenis programı ile yeniden sahalara dönüyorlar. Sahada Tuncay Şanlı, Albert Riera, Pascal Nouma ve Yattara gibi futbol dünyasının efsane isimlerini tekrar göreceğiz.

YouTube’da kendilerine hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturan iki Youtuber Ali Biçim ve Mesut Can Tomay Exxen’e geliyor. Programda, Youtuber olmak üzerine eğlenceli sohbetler sizi bekliyor.

Çağan Atakan Arslan ya da bildiğimiz adıyla Avatar Atakan, Şef Türev Uludağ’ın hayalindeki kiloya ulaşmasına yardımcı oluyor. Fakat bu yardımcı olma serüveni biraz sert geçecek gibi görünüyor.