Milyonların Hayranı Olduğu O Modeli Ford 40 Yıl Sonra Yeniden Üretti

Milyonların Hayranı Olduğu O Modeli Ford 40 Yıl Sonra Yeniden Üretti
Elektrikli araçlara olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. Elektrikli otomobil modellerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Ford, 40 yıl önce piyasada olan Capri modelini tekrar üretti.

Düşük yakıt tüketimi, kullanım konforu, sıfır emisyon ve düşük bakım masrafları gibi avantajlar sunan elektrikli araçlar çağın yeni taşıtları oldu. Ford, bu alandaki iddiasını 10 Temmuz'da piyasaya sunacağı yepyeni elektrikli modeli Ford Capri ile perçinlemeye hazırlanıyor. Peki bu heyecan verici araç bizlere neler sunuyor?

36e87dc5719174d7a71be8af42f3fe8649d4b9b6.jpg

GÜÇLÜ MOTOR SEÇENEKLERİ

Ford Capri, iki farklı motor seçeneği ile öne çıkıyor. İlk seçenek, 282 beygir güce sahip tek motorlu versiyon. İkinci seçenek ise 335 beygir güce ulaşan çift motorlu versiyon. Bu güçlü motorlar, size sürüş keyfi ve performans vadediyor.

ford-yeni-elektrikli-araci-ford-capriyi-acikladi-768x384.webp

570 KM MENZİL SUNUYOR

Ford Capri, sadece güçlü motorlarıyla değil, aynı zamanda uzun menziliyle de dikkat çekiyor. Tek motorlu versiyon, 77 kWh bataryasıyla 570 km'lik etkileyici bir menzil sunarken, çift motorlu versiyon ise 79 kWh bataryasıyla 529 km menzil kat ediyor. Bu sayede şehir içi ve şehir dışı tüm yolculuklarınızı elektrikli konforla tamamlayabilirsiniz.

Ford Capri, elektrikli bir araç olması sebebiyle sıfır emisyon salınımı yapıyor. Bu sayede hem çevreye katkıda bulunuyor hem de gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakıyor.

Ford Capri, güçlü motorları, uzun menzili ve çevre dostu yapısının yanı sıra birçok konforlu ve teknolojik özelliğe de sahip. Geniş ve ferah iç hacmi, modern tasarımı, gelişmiş bilgi-eğlence sistemi ve sürüş asistanları ile keyifli bir sürüş vadediyor.

FİYATI NE KADAR OLACAK?

Tüm bu özelliklere sahip olan Ford Capri'nin şu anki tahmini satış fiyatı ortalama 42 bin euro olarak belirtiliyor.