Halk TV Canlı Yayın
İki futbol takımı kadar çocukları var... İşte "en kalabalık" aile
İngiltere’nin en kalabalık ailesi olarak bilinen Rodford ailesinin 21. çocukları var. İngiliz çift dün sosyal medya üzerinden 22. çocukları da yolda olduğunu açıkladı.

44 yaşındaki Sue Radford ve 48 yaşındaki eşi Noel Radford, yeni çocuk müjdesini pazar günü YouTube üzerinden yayınladıkları bir video ile verdi. 

Anne Rodford, geçtiğimiz yıl dünyaya getirdiği 21’inci çocuğunun sonuncu olabileceğini söylemişti. 26 yıllık evli çiftin en büyük çocukları Chris, 30 yaşında.

GEÇTİĞİMİZ YIL 'BU SON' DEMİŞLERDİ

21. çocuklarını kucaklarına almalarının ardından artık çocuk yapmayacaklarını söyleyen ailenin YouTube kanalında yayınlanan bir videoda anne Sue 22 numaralı bebeği beklediklerini söyledi. 44 yaşındaki anne takipçilerine: “Biliyorsunuz çocuklar, yeni bir bebek bekliyoruz. Henüz 15 haftalık hamileyim, bebeğin cinsiyetini yakında öğreneceğiz” dedi.

SIRF DEVLET YARDIMI İÇİN DOĞURDUĞUNU DÜŞÜNENLER VAR

Kim sırf devlet yardımı alabilmek için 21 çocuk yapar bilmiyoruz, ama Radford ailesinin bunu yaptığını düşünen insan sayısı bir hayli fazla. Ancak ailenin bütçesi büyük oranda Noel’in fırıncılık işinden kazandığı paralardan oluşuyor.

EVİ TEMİZLEMEK SAATLERİNİ ALIYOR

Normal bir günde, hiçbir aktivite yapılmamış olsa bile evi toparlamak ve temizlemek en az üç saat sürüyor. Ailenin haftalık market harcaması ise yaklaşık 350 Sterlin (2650 TL). Besleyecek bu kadar ağız olunca bu masraf çok da şaşırtıcı değil.

SÖZDE 9. ÇOCUKTAN SONRA DURACAKLARDI

9’uncu çocuklarının ardından çift başka çocuk istemediğine karar verdi ve Noel, gönüllü sterilizasyon denilen vazektomi operasyonu geçirdi. Ancak daha sonra çift daha çok çocuk istediğine karar vererek Noel operasyonu geri aldırdı. Şimdilerde ise çift 22 numarayı bekliyor ve Sue bunun erkek olmasını istiyor. Önceki tecrübelerine dayanarak doğacak bebeklerinin erkek olacağını hissettiğini söyleyen Sue, önemli olan sağlıklı olması demeyi de ihmal etmiyor.

22. ÇOCUK ÖNÜMÜZDEKİ YIL NİSAN AYINDA DÜNYAYA GELECEK

Ailenin son üyesi 2020 yılının Nisan ayında dünyaya gelecek. Artık 24 kişilik bir aile olacaklar, daha fazla çocuk düşünüyorlar mı bilmiyoruz, ama sanırız bu noktada durmaya niyetliler.