Emekli papaz elektrikli süpürgeye tecavüz ederken basıldı

Emekli papaz elektrikli süpürgeye tecavüz ederken basıldı
İngiltere'nin batı Northamptonshire'a bağlı köyü Middleton Cheney'de bir papaz, elektrikli süpürgeye tecavüz ederken yakalandı. Elektirikli süpürgeyle cinsel ilişkiye girerken yakalanan Papaz, diyabeti nedeniyle bu eylemi gerçekleştirdiğini ifade ederek kendisini savunmaya çalıştı.

İngiltere'de emekli bir papaz olan 74 yaşındaki John Jeffs, Baptist Merkezi'ndeki ofisinde elektrikli süpürgeyle seks yaparken basıldı.

Northamptonshire, Middleton Cheney'deki bir Baptist merkezinde bir kilise üyesi tarafından elektrikli süpürge ile yakalanan emekli papaz, diyabetini bahane ederek kendisini savunmaya çalıştı. İngiliz gazetelerinden Daily Mail'in "Naughty retired vicar" yani "Yaramaz emekli papaz" başlığıyla yayınladığı haberinde, papazın elektirikli ev aletine tecavüz ederken yakalandığı sırada üzerinde kadın çorabı dışında bir şey olmadığı bilgisine de yer verildi.

Mahkeme tarafından elektrikli süpürgeye tecavüz etmekten suçlu bulunan 74 yaşındaki Jeffs'in, kendisini elektrikli süpürgeye tecavüz ederken yakalayan kişiye 845 pound tazminat ödemesine ve 200 pound da mahkeme masraflarını ödemesi kararı verildi.

'Çok acı çekiyor'

"Bu konuyu mahkemeye taşımanın en iyi yol olduğunu neden düşündünüz, hiçbir fikrim yok" diyen "yaramaz papaz", diyabetinin kötüleştiği gerekçesiyle sözkonusu eylemi gerçekleştirdiğini ifade edderek kendisini savundu.

Jeffs'in savunma avukatı Alistair Evans, papazın genç yaşta eşini kaybetmenin acısını hala yaşadığını ve sağlığını göz ardı ettiği ve şeker hastalığının tedavisine devam edilmediği için "çok acı çektiğini" söyledi.

halktv.com.tr / Dış Haberler