'Beni engelliyor' dediği 3 yaşındaki kızını döverek öldürmüştü: Detaylar ortaya çıktı

'Beni engelliyor' dediği 3 yaşındaki kızını döverek öldürmüştü: Detaylar ortaya çıktı
İngiltere'de bir yıl önce yaşanan olayda 23 yaşındaki anne, 3 yaşındaki kızını döverek öldürmüştü. Olaya ilişkin detaylar ortaya çıktı.

Olay, Birmingham'ın West Midlands bölgesinde yaşandı. 3 yaşındaki Kaylee-Jayde, annesiyle birlikte yaşadığı evinde geçen yıl 9 Ağustos'ta ölü olarak bulundu.

Yapılan inceleme sonucu küçük kızın karın ve göğüs bölgesine aldığı sayısız darbe nedeniyle hayatını kaybettiği anlaşıldı. Birmingham Crown Court, tıbbi muayenelerinde daha sonra çocuğun kırık kaburgalar, alt bacak kırıkları ve kırık göğüs kemiği dahil olmak üzere geçmişe dayanan yaralanmalara maruz kaldığını gösterdi.

Metro'da yer alan habere göre duruşmada annenin kızı yerde yatar ve can çekişirken bile sosyal medyadan paylaşımlar yaptığı ve sosyal medyaya hastalık derecesinde bağımlı olduğu ortaya çıktı.

Böyle vahşet görülmedi Beni engelliyor dediği kızını döverek öldürdü

Nicola Priest ve sevgilisi Callum Redfern'in aralarında geçen ve mahkemeye delil olarak sunulan konuşmalarda çiftin bir aradayken Priest'in kızının uyanık olması, ortalıkta gezinmesi ve sevgililerin sevişmelere engel olması nedeniyle dövüldüğü ve eziyet gördüğü açığa çıktı.

Böyle vahşet görülmedi Beni engelliyor dediği kızını döverek öldürdü

Cani annenin sevgilisine 'onu öldüreceğim, sürekli ortalıkta geziyor, ona vurup aklını başına getirdim' şeklinde konuşurken sevgilisinin de 'bir tane de benim için vur' dediği anlaşılıyor.

İşin daha da korkuncu her şey olup bittikten sonra anne Nicola Priest bir Tiktok hesabı açarak öldürdüğü zavallı kızının fotoğraflarını emojiler ve dokunaklı şarkı sözleri, 'seni çok özledim meleğim' gibi mide bulandıran şeyler eşliğinde paylaşmış olması.

Mahkemede 'mutlu bir çocuktu' diye tanımlanan Kaylee-Jayde'e annesinin ilgisiz ve sevgisiz davranışları ise cinayetten önce kaydedilmiş ve mahkemeye delil olarak sunulmuş güvenlik kamerası görüntülerinde mevcut.

Öte yandan TikTok'ta kızıyla ilgili paylaşımlar yapan ve adeta timsah gözyaşları döken annenin sevgilisiyle birlikte çocuğunun ölümüne dövdükten sonra tıbbi yardım da çağırmamış olması ve çocuğun hayatının kurtulmasını engellemiş olması olayın kan donduran detaylarından birisi oldu.