Dilipak: Mehdi, Dabbe, Yecüc-Mecüc ya da sentetik bir İsa imal edebilirler

Dilipak: Mehdi, Dabbe, Yecüc-Mecüc ya da sentetik bir İsa imal edebilirler

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bilimsel gelişmeleri eleştirmeyi sürdürüyor. Dilipak, "Birileri Mehdi, Mesih, Dabbe-tül Arz ya da Yecüc-Mecüc’ü bu teknikle imal etmeyi düşünebilir” ifadelerini kullandı.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, komplo teorilerini sürdürüyor. İçinde bulunduğumuz dönemi ‘fitne zamanı’ olarak tanımlayan Dilipak; subliminal mesajlar, mRNA tipi ilaç, gıda ve çip üzerinden veya elektromanyetik dalgalarla zihin kontrolleri gerçekleştirilebileceğini savundu.

Hz. İsa’nın kanı olduğu söylenen, çarmıhtaki çivi üzerindeki kanın DNA’sından ‘sentetik İsa’ üretilebileceğini öne süren Dilipak, “Rab İsa dedikleri kişiliği gökten indirmek yerine kendileri yeryüzünde yeniden imal edebilirler” fikrini dile getirdi. Bu savını daha da ileri taşıyan Dilipak, “Birileri Mehdi, Mesih, Dabbe-tül Arz ya da Yecüc-Mecüc’ü bu teknikle imal etmeyi düşünebilir” ifadelerini kullandı.

Bilim ve teknolojinin geri vitesi olmadığını söyleyen Dilipak, “Ya bu bilim ve teknoloji dedikleri şey kendini imha edecek ya da insanoğlu bu işe bir dur diyecek” dedi.

Gündem