Bekir Coşkun'un eşi gözyaşlarıyla anlattı...

Geçtiğimiz pazar günü 75 yaşında hayatını kaybeden Bekir Coşkun’un eşi Andre Coşkun Halk TV'de gözyaşlarıyla eşini anlattı.

Gazeteci Bekir Coşkun, geçtiğimiz pazar günü kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Coşkun, son günlerinde acı içinde olduğunu söylüyordu. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarından birinde yazı yazmayı çok özlediğini belirten Coşkun, "Şimdilik hoşça kalın" demiş ve okurlarına selam vermişti.

Bekir Coşkun’un eşi Andre Coşkun Halk TV’de yayınlanan Özlem Gürses’in sunduğu Şimdiki Zaman Siyaset programına konuk oldu.

Gözyaşlarıyla anlattı

Canlı yayına bağlanan Andre Coşkun, eşini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Coşkun, hayatının en büyük acısını yaşadığını ifade etti.

Cenazeyi Şanlıurfa’ ya götürürken konuşan Coşkun, “Eşimin yaşaması için elimden gelen her şeyi yapacağım, bütün Türkiye benim eşime olan aşkımı duysun” dedi.

Nasıl tanıştıklarını anlattı

Andre Coşkun İsmail Saymaz’ın Bekir Coşkun ile nasıl tanıştığını sorması üzerine arkadaşı Sema Öztoprak ile birlikte bir yere giderken Bekir Coşkun’un yanlarına geldiğini ve yıldırım aşkı yaşadıklarını söyledi.

Özlem Gürses, Andre Coşkun’u cenaze işlemleri bittikten sonra “Gözyaşlarınızı, güzel hatıralarınızı da paylaşalım. Bekir Coşkun’u uzun uzun anlatın, hepimiz dinleyelim” diyerek canlı yayın konuğu olarak davet etti.