Aylin Sözer'in yakınından 'sevgili' iddialarına yanıt: İndirim almak için uydurduğu bir yalan

Aylin Sözer'in yakınından 'sevgili' iddialarına yanıt: İndirim almak için uydurduğu bir yalan

Aylin Sözer'in öldürülmesinin ardından katil Kemal Ayyıldız tarafından ortaya atılan 'sevgililik' iddialarının asılsız olduğu ortaya çıktı. Sözer'in yakını Endercan Güngörür "Katilin indirim almak için uydurduğu bir yalan" dedi.

Akademisyen Aylin Sözer'i katleden Kemal Ayyıldız isimli erkek cinayetin ardından medyaya asılsız bir iddiada bulundu. 10 yıllık ilişkileri olduğunu ifade eden Ayyıldız'ın iddialarının asılsız olduğunu Sözer'in yakınları ortaya çıkardı. 

Aylin Sözer'in yakını Endercan Güngörür Halk TV'ye konuştu. Katilin indirim almak için böyle bir yalan uydurduğunu ifade eden Güngörür "Bu tamamen asılsız bir iddiadır" dedi. Güngörür şöyle konuştu:

"Ben mantığın konuşmasını istiyorum. Kemal Ayyıldız kendinden 16 yaş büyük bir kadınla 10 yıllık bir ilişkisi olduğunu iddia ediyor. Böyle bir ilişkisi olan insan ailesine bahsetmez mi? Aylin abla ailesinden böyle bir şey gizleyen bir insan değil. Babası da verdiği röportajda söyledi 'Böyle bir şey olsa kızım bize söylerdi' dedi. Bu tamamen asılsız. Bizim gözümüzde indirim almak için uydurduğu bir yalan. Katil katildir. Eski sevgilisi olsa da katil katildir." 

Özel Haber