Ali Koç'tan Arda Turan'a ceza yorumu: Az bile...

Ali Koç'tan Arda Turan'a ceza yorumu: Az bile...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 2-1 biten Karagümrük maçı sonrası yaptığı açıklamada, Arda Turan'ın iki maçlık cezasıyla ilgili gelen soruya "Az bile vermişler" cevabını verdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 2-1 biten Karagümrük maçı sonrası dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Koç, yaptığı açıklamada, Arda Turan'ın iki maçlık cezasıyla ilgili gelen soruya, "Az bile vermişler" cevabını verdi.

Ali Koç, şunları söyledi:

"Mustafa başkan o kadar çok konuştu ki, ben de hatırlayamıyorum artık. Koskoca adamların yalanları ve iftiraları var. Biz bunlara yetişemeyiz. müthiş bir yalan ve iftira kampanyası var. Yapsınlar canları sağ olsun. Şu anda buna cevap vermeyeceğim ama zamanı gelince belgelerle konuşacağım. Ama bu zihniyet oldukça Türk futbolu ilerlemez, bundan hiçbir şey olmaz.

Arda Turan'a az bile ceza vermişler. Ama bize karşı yapılan açıklamalara girmeyeceğim. Taraftarımızı karşıma almak adına ben susuyorum bu tür işlerde ama derbiye 3 bin kişi mi alınmış? Ne olmuş? Bunları siz medya olarak araştırın... Bu iddiaları, bu iftiraları araştırın. Bizim dinimizde en büyük günah iftiradır. Savcılık, Emniyet Müdürlüğü var. Devletin güzide kurumlarını bile zan altında bırakıyorlar.

Şu açıklamalar bitsin. Pilleri bitsin. Ondan sonra konuşacağım. Biz bir yere kadar yaşa ve duruma hürmet gösterebiliriz. Biz de bir camiayı temsil ediyoruz. Tez zamanda cevap verilecektir. Ama ayıp ediyorlar. Kaos yaratarak Türk futboluna hiçbir şey kazandıramazlar."

Spor