Zeynep Korel'den sarsıcı açıklamalar! " 30 yaşında annemden dayak yedim "
Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 31.10.2019 13:48

Zeynep Korel'den sarsıcı açıklamalar! " 30 yaşında annemden dayak yedim "

Hülya Darcan'ın kızı , Bergüzar Korel 'in ablası olan Zeynep Korel : "Annemin beni sevmediğini düşünerek büyüdüm. Bergüzar'a annelik bile yaptım. Ama annem iki kızını birbirine kırdırdı " şeklinde açıklamalarda bulundu.

Merak edilenleri Günaydın’dan Tuba Kalçık’a anlatan Zeynep Korel : "Annemle babamın evliliği sorunluydu " dedi. Aldatılmış bir kadındı annem. Evde hep kavga vardı. Annem hep ‘Zeynep olmasaydı boşanırdım’ derdi; Beni engel olarak gördü. Sevilmediğimi düşünüyordum. Annem, bendeki hatalarını Bergüzar’da yapmadı.

BENİ UÇURUMA ATTI

‘Bergüzar bana ‘küçük anne’ derdi. Çok düşkünüm ona… Annem beni uçurumdan attı. İki kızını birbirine kırdırdı. Kardeşimin evliliğiyle ilgili hiç konuşmadım, sadece ABD’deki işimi anlattım.Bergüzar bana aylık yardım yapmadı; istemem de zaten. Sadece kızım eğitim ve sağlık masraflarını karşılıyordu.

zeynepkorel2.jpg

ANNEMDEN DE BABAMDAN DA ŞİDDET GÖRDÜM

Babamdan da, annemden de şiddet gördüm. Babam dayak yiyerek büyüdüğü için ona bu durum normal geliyordu. Onu suçlamıyorum. Annem daha çok psikolojik şiddet uyguluyordu.Ama en son 30 yaşındayken dayağını yedim. Babamı yeni kaybettiğimiz bir dönemdi. İçindeki buhrana yenildi ve bana şiddet uyguladı. O yaşta dayak yemek gururuma dokunmuştu.

TEMİZLİKÇİLİK YAPTIĞIMI TÜRK KOMŞULARIM SIZDIRMIŞ

Temizlikçilik yaptığımı ben duyurmadım. Olay şöyle gelişti; benim apartmanımda Türkler de oturuyor. Bazı dairelere temizlik yaptığım bilinince Türk komşularım bunu basına sızdırmış. Benden kadın olarak Amerika'da kendi ayakları üstünde durmak için verdiğim mücadeleyi anlatmamı istediler.Ben temizlik şirketi kurmak istiyorum. Ama ilk önce hem para biriktirmem, hem de sistemi öğrenmem lazım, bunun için temizliğe gidiyorum. Ayrıca Amerika'da sınıf ayrımı o kadar da keskin değil. Düşünün, temizliğe gittiğim bazı dairelerden daha pahalı bir evde oturuyorum.

Yaşam