Yasak Elma'nın başrol oyuncularından açıklama

Yasak Elma'nın başrol oyuncularından açıklama

Yasak Elma dizisinin çekimleri coronavirüs nedeniyle durdurulmuştu. Yasak Elma'nın yeni bölümleri hayranları tarafından merakla beklenirken başrol oyuncularından açıklama geldi.

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan'ın paylaştığı dizi en son 23 Mart'ta 74. bölümüyle ekrana gelmişti. Coronavirüsün Türkiye'de yayılmaya başlamasının ardından dizinin çekimleri durdurulmuş ve dizinin sezon finali yaptığı açıklanmıştı. Dizinin tekrar ne zaman sete döneceği belli oldu.

Yeni sezon tarihi açıklandı

Yasak Elma'nın başrol oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, Instagram'dan yaptıkları canlı yayında sevenlerinin sorularını yanıtladılar.

Yasak Elma'nın yeni bölümleriyle ilgili açıklama yapan Şevval Sam, dizinin 4. sezon çekimlerinin 25 Temmuz'da başlayacağını duyurdu. Şevval Sam, "Yasak Elma'nın 4. sezon çekimleri için 25 Temmuz'da sete çıkmayı planlıyoruz. Stoklu gitmek için çekimlere erken başlayacağız. Pandemi beklenmedik bir durum olduğu için stoksuz yakalandık. Elimizde bir kaç bölüm stok olsaydı sizi sezon sonuna kadar mahrum bırakmayacaktık. Diğer diziler gibi yeni sezonu ise eylül ayında açmış oluruz" dedi.