Yasak Aşkı Ünlü Futbolcuyu Yatakta Basmış

Yasak Aşkı Ünlü Futbolcuyu Yatakta Basmış
Dünyaca ünlü futbolcu David Beckham'ın aldatma iddiaları gündemden düşmüyor. Beckham'ın yasak aşkını da aldattığı iddia edildi.

David Beckham'ın İspanyol modelle yatakta yakalandığı iddiaları yeniden gündeme geldi. İngiliz gazeteci Tom Bower'ın "The House of Beckham" (Beckham Evi) adlı kitabında yer alan bu iddialar, futbol camiasında büyük ses getirdi. Kitapta, Beckham çiftinin yaşadığı aldatma krizleri detaylı bir şekilde ele alınıyor ve bu tür olaylar ilk kez bu kadar açıkça anlatılıyor.

ABD basınına konuşan bir kaynak, "Kitapta yeni öğrendiğimiz pek az şey olabilir, fakat çiftin yaşadığı bütün yasak aşklar ve aldatmaların topluca ortaya konması oldukça dikkat çekici" dedi.

David Beckham'ın, 25 yıllık evlilikleri boyunca eşi Victoria Beckham'ı birçok kez aldattığı iddia edilirken, bir seferinde Beckham'ın yasak aşk yaşadığı asistanlarından Rebecca Loos'un ünlü futbolcuyu bir modelle yatakta bastığı da ifade ediliyor.

Kitapta anlatılan olaylardan biri, 2004 yılında Beckham Real Madrid'de oynarken gerçekleşmiş. Victoria Beckham, eşiyle ilişki yaşayan Rebecca Loos'u telefonla arayarak eşini takip ettirmiş. Loos, Beckham'ı Brezilyalı futbolcu Ronaldo'nun villasında gece 03.00'te bulmuş ve yanında İspanyol model Esther Canadas'ın da olduğu belirtilmiş. Loos, bu durumu Victoria Beckham'a da anlatmış.

Rebecca Loos'un, Beckham'ı yataktan kaldırarak "David, eşin telefonda" dediği de kitapta yer alıyor.

2023'te Netflix'te yayımlanan ve Beckham ailesinin hikayesini anlatan belgeselde David Beckham, Rebecca Loos'un adını zikretmemiş ancak o dönemin ailesi için çok zor geçtiğini dile getirmişti.