Yalı Çapkını'nın Esme'sini görenler şoke oldu! Yalı Çapkını Esme'nin son hali?Yalı Çapkını Esme kimdir ?Yalı Çapkını Esme nereli

Yalı Çapkını'nın Esme'sini görenler şoke oldu! Yalı Çapkını Esme'nin son hali?Yalı Çapkını Esme kimdir ?Yalı Çapkını Esme nereli
Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği Esme karakteri ile büyük beğeni toplayan Sezin Bozacı sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Dizinin son bölümünde güzelliği ile mest eden ünlü ismin gerçek hayattaki halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını'nda Seyran ve Suna'nın annesi Esme'ye hayat veren ünlü oyuncu Sezin Bozacı'nın gerçek hayattaki hali çok konuşuluyor.

Dizide gösterişten uzak giyinen Esme seyirci karşısına sık sık makyasız olarak çıkıyor. Yalı Çapkını'nın son bölümünde oldukça bakımlı olan Esme, Kazım Ağa'nın ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

640xauto-1-001.webp

Sezin Bozacı, 5 Aralık 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İ.T.Ü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2008 yılında Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü'nde yüksek lisans yaptı.

Kameralar karşısın ilk kez 2012 yılında yayınlanan Oyuncu adlı sinema filmi ile geçen Sezin Bozacı asıl çıkışını Star Tv ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisiyle yaptı.

640xauto-3.webp

Seyran ve Suna'nın annesi Esme'yi canlandıran oyuncu performansıyla sosyal medyaya sık sık gündeme geliyor.

640xauto-001.webp

Etiketler :