Ünlü Oyuncu Hastalığını Açıkladı

Ünlü Oyuncu Hastalığını Açıkladı
Ekranların sevilen oyuncusu Birce Akalay, Netflix'te yayınlanan Kuş Uçuşu dizisiyle konuşulmaya devam ediyor. Oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu, yaptığı son açıklama ile sevenlerini üzdü.

Netflix'te 3 sezondur yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinde Miray Daner ile birlikte başrolde yer alan oyuncu Birce Akalay, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Türk dizilerinin Latin Amerika ve Orta Doğu ülkelerine satılmasıyla birlikte dünyanın birçok ülkesinde yüz binlerce hayrana ulaşan 40 yaşındaki güzel oyuncu, son paylaşımıyla sevenlerini üzdü.

birce2.webp"HAYAL KURAMAM ÇÜNKÜ ANKSİYETE YAŞIYORUM..."

Katıldığı bir programda kendisine yöneltilen "Hayal kurar mısınız?" sorusuna yanıt veren Akalay, “Yok, hayal kurmam pek. Hayal kurunca anksiyete yaşıyorum çünkü. Üzülmekten, hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum. O yüzden böylesi daha iyi geliyor bana” ifadelerini kullandı.

birce4.webpDeğerli isimlerden eğitim alan ve konservatuvardan iyi bir eğitim ile ayrılan Birce Akalay, bunun kendisine kattıkları ile ilgili soruyu da şu sözlerle yanıtladı:

“Doğru ellerde eğitim almak önemli tabii ki. Ben bir ekolün öğrencisi olduğum için şanslı sayıyorum kendimi. Müşfik Kenter Hoca’nın kendisine ve hayata bana bu şansı karşıma çıkardığı için minnettarım. Bana, bize kattığı sonsuz bilgi ve değerler arasından hepimizin en önemsediği ise iyi bir oyuncu olabilmek için önce iyi insan olmak gerektiğiydi. Tüm eğitim hayatım boyunca çok değerli hocalarım, meslektaşlarım oldu. Öğrenmeye, yenilenmeye açık olmak çok önemli. Onların bana kattıkları her bir cümle için minnettarım.”