Ünlü Manken Ekran Karşısında Bir Anda Soyundu! İzleyenler Şoke Oldu

Ünlü Manken Ekran Karşısında Bir Anda Soyundu! İzleyenler Şoke Oldu
Dünyaca ünlü manken aniden soyunmaya başladı, programı izleyenler şoke oldu!

Her geçen gün ünlüler dünyasında yaşanan gelişmeler hayret verici boyutlara ulaşabiliyor. Bir programda yaşanan anlar da gündeme damga vurdu. Ünlü model, herkesin önünde soyundu. Tüm gözler ekrana kilitlendi.

Heidi Klum Reveals AGT Act That Terrified Her The Most | NBC Insider

Eski Victoria’s Secret mankeni, 4 çocuk annesi 51 yaşındaki Heidi Klum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Öte yandan katıldığı bir YouTube programında soyunan ünlü model, sosyal medyada viral olmayı başardı. O anlar hayret verici görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

7-kbyg.png

SUNUCU NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Güzelliğiyle dillere destan modellerden Heidi Klum, katıldığı bir programda seyirciye sıcak anlar yaşattı. Acı sos kurbanı olan Klum, aniden soyununca sosyal medya birbirine girdi. ‘Hot Ones’ adlı programın sunucusu Sean Evans, o anlarda şaşkınlığını gizleyemedi.

I'm Getting Hot”: Heidi Klum Takes Off Shirt In The Middle Of Interview | Bored Panda

90’lı yıllara damgasını vuran manken, şimdilerde Tokio Hotel gitaristi Tom Kaulitz ile mutlu bir evlilik yaşıyor. İlerleyen yaşına rağmen fiziğiyle dikkat çeken ünlü model, sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla da dikkat çekmeyi başarıyor. Ünlü isimi son olarak ‘Hot Ones’ programının konuğu olduğu anlarla gündeme geldi.

8-b4nx.png

Programda acılı kanat yerken soğukkanlı durmaya çalışan Klum, kısa süre sonra acı sostan yandı. Programın başlarında acıdan hoşlanmadığını söyleyen Klum, “Bugün benim için çok zor olacak gibi hissediyorum” demişti.

ÜSTÜNÜ KOMPLE ÇIKARDI

Klum, acıdan yandığı için kot gömleğinin düğmelerini açarak serinlemeye çalıştı. Ancak yanmaya devam eden model, bu kez gömleğini komple çıkardı.

6-x5p8.png