Halk TV Canlı Yayın
Trump'a tepki: Cüneyt Arkın 'lan', Tuğçe Kazaz 'herif' dedi
Trump'a tepkiler sürüyor. Tuğçe Kazaz, 'Küstah herif', Cüneyt Arkın, 'Ne sandın lan' dedi.

Sinema sanatçısı Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabında ABD Başkanı Donald Trump’a seslendiği bir video paylaştı. Arkın, Trump’a “Sen bizi o zenciler mi sandın?” dedi.

“Eyy Amerika” diye sözlerine başlayan Arkın, şöyle devam etti:

“Sen bizi ne sandın lan. Senin patronun olduğun o dünyanın en zengin, en güçlü devletlerini, ayağında çarık bile yokken bu kadar yoksulluk içinde yenip denize döktük. Unuttun mu? Unutmazsın tabii. Sen bu ayıpla yaşıyorsun. Ey Amerika sen vatanlarını zapt eden, topraklarını ele geçiren, yaşlı, kadın demeden katleden Amerika.. Sen bizi o zenciler mi sandın. Nice ülkelerin servetlerini alçakça ele geçirdin. Eyy Amerika sen demokrasi düşmanısın. Nerede bir faşist-dikta varsa sen onun koruyucususun.”

‘KİM KİMİ ÇÖKERTECEK GÖSTERECEKLER’

Son zamanlarda Twitter hesabından güncel siyasetle ilgili yaptığı yorumlarla gündeme gelen manken Tuğçe Kazaz, Donald Trump’ın tepki çeken paylaşımından sonra attığı tweette şunları söyledi: “Küstah herif! Eşsiz bilgeliğine tüküreyim. Değil ekonomimiz yiyecek kuru ekmeğimiz dahi kalmasa hem içerideki kölelerinizi hem de dışarıdaki köpeklerinizi temizleyene kadar durmayacağız. Ekonomiye de gelince, size öyle bir plan hazırlanıyor ki kim kimi çökertecek zaman gösterecek.”