Taylor Swift Super Bowl'da Sahaya İndi Ve Sevgilisinin Dudaklarına Yapıştı!

Son zamanların en aşık çifti Taylor Swift ve Amerikan futbolcusu sevgilisi Travis Kelce'i duymayan yoktur. Her maçına koşarak yetişen Swift sporcu sevgilisini geçtiğimiz gece gerçekleşen Super Bowl'da da yalnız bırakmadı.

Ünlülerin akın ettiği Super Bowl yine adını gündeme yazdırdı. Şampiyonluk için Kansas City Chiefs ile San Francisco 49'ers Las Vegas'ta karşılaştı.

Taylor Swift ve Kansas City Chief'in oyuncusu Travis Kelce'nin ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla NFL etkisi daha da arttı.

Sevgilisinin her maçında olduğu gibi bu önemli maçında da tüm gücüyle ona tezahürat yapan başarılı şarkıcı arkadaşları ile bu heyecanlı anlarını paylaştı ve seyirciler arasında ilgi odağı oldu.

Büyük ilgiyle karşılanan Swift tören başladığında sahaya indi ve üzerine konfeti yağdı.
Ünlü şarkıcının sevgilisini bulup dudaklarına yapışması Super Bowl 2024'ün unutulmaz anlarından biri olarak tarihe adını yazdırdı.

Son zamnaların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Travis Klece ve Taylor Swift çiftini ve birbirlerine olan aşklarını duymayan kalmamıştır.

Ulusal Futbol Ligi'nin (NFL) şampiyonunu belirleyen Super Bowl, ABD'de her yıl televizyonda en çok izlenen etkinlik oluyor. Ulusal Perakende Federasyonu (NRF) tarafından yapılan bir ankete göre, ABD'de rekor sayıda 200,5 milyon yetişkin bu yıl Super Bowl izlemeyi planlıyor.

Gecenin sonunda Travis Kelce 2024 Super Bowl zaferini Taylor Swift'ten aldığı bir öpücükle taçlandırdı!

34 yaşındaki Kelce, sahada Swift'i buldu ve onu defalarca öptü, ikili galibiyeti kutlarken birbirlerine sarıldılar. Daha önce 13 kez Chiefs maçına katılıp sevgilisi destekleyen Swift'i daha önce hiç bu kadar mutlu görmediniz!