Survivor'ın elenen yarışmacısının coronavirüs testi pozitif çıktı
Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 11.05.2020 11:41

Survivor'ın elenen yarışmacısının coronavirüs testi pozitif çıktı

Survivor 2020'de gönüllüler takımında yer alan ve yarışmaya ilk haftası adaya elenen Makbule Karabudak, coronavirüse yakalandı.

Survivor 2020 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan ve ilk haftalarda adaya veda eden Makbule Karabudak'ın yeni tip coronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktı.

Elendikten sonra çalışmaya başladı

Survivor 2020'de yarışan Karabudak, elendikten sonra mesleğine geri döndü. Hastaların yardımına koşan Makbule Karabudak, coronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından 'geçmiş olsun' mesajlarına teşekkür eden Karabudak'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Acun Ilıcalı konseyde Makbule'yi mi açıklayacak?

Acun Ilıcalı'nın bu akşam yayınlanacak bölümde yarışmacılara Makbule'nin coronavirüse yakalandığını açıklayacağı iddia edildi. Ilıcalı'nın "Survivor'da bu sezon aklınızda kalan bir konsey olacak bu, bir haber vereceğim" sözleri üzerine yarışmacıların gözyaşlarına boğulduğu anlar dikkat çekti.

Makbule Karabudak, Survivor yarışmasına gitmeden önce "Bu güne kadar hep göbek bağı kestim ama şimdi nefesleri kesmeye geliyorum" sözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

"'Evdekalın' güzel günler yakın"

Makbule Karabudak Survivor 2020 yarışmasında gönüllüler takımında yer alıyordu. Yarışmanın ilk haftası elenen Karabudak, Şubat ayında Dominik'ten Türkiye'ye dönmüştü.

Mesleği ebelik olan Karabudak, elendikten sonra sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı; 'Hem bir Survivor yarışmacısı hem de sahada aktif çalışan bir sağlıkçı olarak yaşadığımız süreci paylaştım, 'her şeyde vardır bir hayır' diye boşa dememişler. Evet, belki çok erken veda ettim Survivor'a ama burada beni bekleyen kutsal bir görev varmış. Ben bugün olduğu gibi yarın da sizler için sahada olacağım, sizler de bizim için 'Evdekalın' güzel günler yakın.

Yaşam