Survivor’da Adaya Veda Eden İsim Kim?

Survivor’da Adaya Veda Eden İsim Kim?
Survivor All star’da 28 Haziran akşamı eleme heyecanı vardı. Adaya veda eden isim kim oldu?TV 8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor All Star’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Nefes kesen gece sonunda Survivor...

Survivor All star’da 28 Haziran akşamı eleme heyecanı vardı. Adaya veda eden isim kim oldu?

TV 8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor All Star’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Nefes kesen gece sonunda Survivor All Star’dan elenen isim Hasan oldu. Kıbrıs’a gidecek 4.isimde belli oldu.

Survivor All star’da 28 Haziran akşamı büyük heyecan vardı. Kıbrıs’ın 3. Finalisti Begüm olunca Merve Aydın ve HASAN eleme adayı oldu.

SURVIVOR ALL STAR’DA KİM ELENDİ, KIBRIS’A KİM GİTTİ?

28 Haziran Survivor’da Hasan elendi, Merve Aydın Kıbrıs’a giden son isim oldu.

Böylelikle Hilmicem, Survivvor’ın başından beri arkadaş olduğu Turabi ile beraber Kuzey Kıbrıs’taki 4 final koltuğundan 2’sini kapmış oldu.

Böylelikle Hilmicem, Survivvor’ın başından beri arkadaş olduğu Turabi ile beraber Kuzey Kıbrıs’taki 4 final koltuğundan 2’sini kapmış oldu.

{{unknown}}

Bilindiği gibi her hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ada konseyinde elemeye çıkıyordu. Konsey süresince de izleyiciler SMS oylamasına katılıyordu. İşte bu SMS oylamaları bundan sonra olmayacak. Son kez yapılan Survivor SMS oylamasında ünlüler ve gönüllüler sıralaması ortaya çıktı. Bundan sonra dokunulmazlığı kaybedip eleme adayı olanlar bu sıralamaya bakılarak elenecek.

Survivor All Star adasında Kıbrıs finali öncesinde son 2 hafta içinde hızlandırılmış çekimlere geçilecek. Acun Ilıcalı ‘nın yaptığı açıklamaya göre 2 haftada yarışmacılar iki katı oyun oynayacaklar. SMS oylaması da bu yüzden yapılmayacak.

Survivor son SMS oylamasına Turabi katılmadı. Kıbrıs biletini kazanan Turabi doğrudan finale kaldığı için SMS oylamasında yer almayacak. Turabi elenme riski olmadan 2 haftayı keyif içinde geçirecek.

Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı! Kıbrıs yolunu anlattı…

Survivor Allstar’ın 27 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunu öncesinde yarışmanın yeni kurallarını açıkladı. Survivor Allstar’ın 27 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunu öncesinde yarışmanın yeni kurallarını açıkladı. Yeni kurallara üst üste oynanacak iki dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacılar Kıbrıs’a gitmeye hak kazanacaklar. Son ikiye kalan yarışmacılar ise SMS oylamasına çıkacak. Turabi ise oyunlarda yer almayacak.