Sıla ve Hazar Amani evleniyor mu?

Sıla ve Hazar Amani evleniyor mu?
24. Altın Objektif Ödül Töreni'nde Sıla Gençoğlu'ndan Hazer Amani ile evlilik açıklaması geldi.

Bu sene 24.sü düzenlenen Altın Objektif Ödül Töreni'nde Sıla Gençoğlu'ndan Hazer Amani ile evlilik açıklaması geldi.

Her yıl MGD tarafından düzenlenen tiyatro, müzik, sinema ve TV dünyasından ünlü isimlerin sahiplerini bulduğu ''Altın Objektif Ödül Töreni''nde şarkıcı Sıla Gençoğlu, "Yılın Kadın Yorumcusu" ödülünün sahibi oldu. Tören öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Sıla, evlilik açıklaması da yaptı.

Gecede 'Yılın Kadın Yorumcusu' ödülünü alan Sıla, "Çokça sevgiyle karşılaşmak benim için çok özel ve kıymetli. Bugün burada sizlerle birlikte olmak benim için ayrıca bir mutluluk" dedi.

Muhabirlerin niye bu kadar sık saç değişikliği yaptığına dair sorusuna ise Sıla, espirili bir yanıt verdi, ''Aslında değiştirmiyorum. Siz abartıyorsunuz tatlı tatlı. Sadece iki model yapıyorum son dönemlerde'' diyerek cevapladı.

Hazer Amani ile aşk yaşayan Sıla gelen evlilik sorularına ise şöyle yanıt verdi: "Vallahi ben de bilmiyorum ki. Nasip kısmet her şey. Bu tip şeyleri çok fazla konuşmamakta fayda var. Sizden takip ediyoruz olayı. Geçen bir tarih verildi ama o gün Cumhuriyet Balosu'ndaydık biz."

Geçtiğimiz haftalarda Sıla ve Hazer hakkında ortaya bomba bir evlilik iddiası atılmış hatta tarih verilmişti. Erken evliliğin sebebinin ise Sıla'nın hamileliğinden kaynaklandığı iddia edilmişti. 

Gel Konuşalım magazin programının haberine göre ise ünlü çift, 3 Kasım Pazar günü İstanbul'da bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi'nde düzenlenecek törenle dünyaevine girecekleri iddia edilmişti.

Sıla'nın menajeri Serkan Güney, "Çıkan iddialar asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır" diyerek söylentilere son noktayı koymuştu.

Etiketler :