Sezonun Makyaj Trendleri

Sezonun Makyaj Trendleri
 Minimalist makyaj da denilen bu akım, makyajda doğalı yakalamak felsefesi üzerine kuruludur. Kusursuz bir cilde sahip olmak için, ağır makyaj yerine kusurları örterek hafif makyaj yapmayı tercih etmeniz gerektiğini vurguluyor....

 Minimalist makyaj da denilen bu akım, makyajda doğalı yakalamak felsefesi üzerine kuruludur. Kusursuz bir cilde sahip olmak için, ağır makyaj yerine kusurları örterek hafif makyaj yapmayı tercih etmeniz gerektiğini vurguluyor. Doğal tonlarda astar, elmacık kemiklerini ortaya çıkaran bir allık, maskara ve dudak parlatıcısı ile doğallığı yakalayın.

kalin

Kaş modasında kalın, cesur ve doğal duruş geri dönüyor. Hepsi başka yöne giden kaşlar istemiyorsanız, kaşlarınızın asiliğini kontrol altına almayı öğrenmeniz gerektiğini belirtiyor. Bunun için güzelce taranmış kaşlarınızı, renksiz rimelle sabitleyebilirsiniz. Bu nude makyajında olmazsa olmazı.

piril

Altın, gümüş veya bronz hiç fark etmez, trend parıltı! Biraz cesaret edin ve parıltıları kullanın. Göz içinin bir köşesinde kullanabilirsiniz. Metalik göz farı yerine metalik ruj kullanarak farklı ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

guz1

Mor ve mürdüm tonlarında az kıyafetiniz olabilir ancak bu durum, mor ve mürdüm far kullanmayacağınız anlamına gelmiyor. Küçük bir bronz kahveyle harmanlayarak kullanırsanız, bu güzün modasını yakalamış olursunuz.