Şeyma Subaşı'ndan 'haciz' iddialarına yanıt

Şeyma Subaşı'ndan 'haciz' iddialarına yanıt

Şeyma Subaşı'nın sahibi olduğu Healtyish Cafe hakkında bir süredir iş yapmıyor iddiaları dolanıyordu. Son olarak Subaşı'nın kafesine haciz geldiği iddiaları ortaya çıktı. Subaşı iddiaları yalanladı.

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra Healtyish Cafe'nin kirasını ödeyemediği konuşulan Şeyma Subaşı ile ilgili yeni bir iddia gündeme düştü.

Acun Ilıcalı ile evliliğini sona erdiren Şeyma Subaşı, geçen yıl açmış olduğu cafenin, 1. yıl kutlamasını organize etmiş ancak partiye çok fazla katılan olmamıştı.

Şeyma Subaşı, parti sonrası ikinci bir şok ile karşı karşıya kaldı. Bir süredir ekonomik sıkıntı yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı’ya ait cafe ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Instagram'da zamazingo_sey hesabının iddiasına göre Şeyma Subaşı’nın kafesine haciz geldi. Hesap, hacize gelen avukatların mesajlarını paylaştı.

sey.jpg

Subaşı’nın cafe kirasını 1 yıl boyunca boşandığı eşi Acun Ilıcalı karşılamış Ekim ayında 60 bin TL’lik kira Subaşı’ya devrolmuştu.

Subaşı'ndan açıklama

Şeyma Subaşı haciz haberlerine isyan ederek, “Annem bile telefonla beni arayarak soruyor, benim hakkımda doğru haber yapsanız, yalan haber yapmayı bıraksanız ne güzel olur. Arkadaşlar haciz falan gelmedi sorun yok” ifadelerini kullandı.

Yaşam