Sen Çal Kapımı 16. bölümde neler oldu? Aydan neden dışarı çıkmıyor?

Sen Çal Kapımı 16. bölümde neler oldu? Aydan neden dışarı çıkmıyor?

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı dizinin son bölümünde ne oldu?

FOX TV'nin Sen Çal Kapımı adlı dizisinin 16. bölümü dün (28 Ekim Çarşamba) yayınlandı.

Sen Çal Kapımı Aydan neden dışarı çıkmıyor?

Sen Çal Kapımı dizisinde Aydan karakteri dışarı çıkmıyor. Sel Çal Kapımı Aydan’ın neden dışarı çıkmadığı merak ediliyor. Neslihan Yeldan tarafından hayat bulan Aydan karakteri ile oğlu Serkan arasında geçen diyalogda Serkan’ın bir abisinin öldüğü ortaya çıkmıştı. Aydan’ın dışarı çıkmamasının sebebinin bu olabileceği düşünülüyor.

Sen Çal Kapımı 16. bölümde ne oldu?

Serkan, Eda’yı kamp alanında buldu. Bunun ardından Eda’nın üzerine titremeye başladı. Bu yakın davranışlar Eda’nın dikkatini çekti ve ayrılık kararının ardında başka bir neden olduğundan şüphelendi.

Eda ormanda kaza geçirmişti. Kazada başını çarpan Eda, kontrol amaçlı sabaha kadar uyanık kalmak zorundaydı. Serkan, Eda’yı yazlık eve götürdü ve sabaha kadar birlikte zaman geçirdiler.

Öte yandan Efe ve Eda’nın her zaman birlikte olmasına tepki göstermemeye çalışan Serkan, Eda’nın ayrılıkla ilgili şüpheleri olduğunun farkındaydı.

Erkeklerin kızların partisine katıldığı bir gece herkes birbirine hislerini açtı. Artık Serkan’ın Eda’ya olan aşkını gizlemesi daha zor olacaktı…

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi her çarşamba saat 20.00’de ekranlarda.

Yaşam