Sefirin Kızı'nın yeni bölüm detayları belli oldu

Sefirin Kızı'nın yeni bölüm detayları belli oldu

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı, Star dizisi, ‘Sefirin Kızı’ her pazartesi izleyici ile buluşuyor. Sefirin Kızı'ndan yeni bölüm detayları geldi.

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı, Star dizisi, ‘Sefirin Kızı’ her pazartesi izleyici ile buluşuyor. Sefirin Kızı’nın yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza atıyor. 

 

Neslihan Atagül'ün veda ettiği Sefirin Kızı'nın 37. bölüm detayları şöyle:

"Nare’nin gidişiyle Sancar ve Melek birbirlerini mutluluk oyunu oynayarak ayakta tutmaya çalışırlar. Ama bu terk edilmişlik ikisinin kalbi için de ağır bir yüktür. Bütün konak halkı onlara destek olmak için aynı oyuna katılmış gibi davranır.

 

Gediz ise geride bırakılanlardan biri olsa da yanında Müge’den başka destek bulamaz. Her şeyi Sancar için yapmış olmasına rağmen günah keçisi ilan edilmek üzüntüsünü derinleştirir. Nare’nin fikrini aklından çıkarmaya çalışan Gediz’in kafasını Güven de karıştırmak için elinden geleni yapmaktadır.

 

Konaktan ayrılan Yahya ailesi tarafından gözden çıkarılmış hissederken Dudu’nun sürpriziyle bambaşka sorgulamalara girer. Elvan ise kendi yolunda yürümek için gereken cesareti toplamaya çalışır.