Şarkıcı Nez kötü haberi verdi: 'Ne yazık ki...'

Şarkıcı Nez kötü haberi verdi: 'Ne yazık ki...'
Kahramanmaraş merkezli depremler 11 ilde büyük yıkıma neden oldu. Binlerce vatandaş hayatını kaybetti. Antakyalı olan şarkıcı Nez depremlerle ilgili "Ne yazık ki ailemizden de can kaybı verdik ama önemli olan yaralarımızı sarmak" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Nez, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ili etkileyen depremlerle ilgili konuştu. Şarkıcı, "Ben de Antakya'lıyım. Ne yazık ki ailemizden de can kaybı verdik ama önemli olan yaralarımızı sarmak. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre, bir konser vererek bütün gelirlerini ailelerini kaybetmiş çocuklara bağışladıklarını belirten şarkıcı, "Öncelikle tüm vatanımızın başı sağ olsun. Ben de Antakya'lıyım. Ne yazık ki ailemizden de can kaybı verdik ama önemli olan yaralarımızı sarmak. Konser verdik. Bütün gelirlerini ODTÜ Mezunlar Derneği ailelerini kaybetmiş çocuklara bağışladık. Hâlâ devam ediyoruz ve edeceğiz. Kuliste bile elimde atkı ve bere örüyorum. Milletimizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.

'MÜZİĞİ BIRAKMADIM, İKİSİNİ BİR ARADA GÖTÜRMEK İSTİYORUM'

Daha önce NLP (Nörolinguistik Programlama) terapisti olduğunu açıklayan Nez, 15 yıldır bu eğitimi gördüğünü ve sertifikasını Londra'dan aldığını söylemişti. Konuyla ilgili konuşan Nez, "NLP terapistiyim. Bu dönemde bunları yapmak insanlara şifa... Aslında müziği bırakmadık ama bırakmak durumunda kaldık, müzisyenler iki ya da üçüncü işlerini yapıyorlar. Bunun 15 yıldır eğitimini aldım, profesyonel olarak yapıyorum. Müziği asla bırakmak istemem ikisini bir arada götürmeyi tercih ederim" demişti.

Etiketler :