Sakladığı hayatı ortaya çıktı

Sakladığı hayatı ortaya çıktı
Azerbeycan Devlet Filarmoni Personel Şubesi'nden isminin açıklanmasını istemeyen bir kişi, ailesi hakkında hiçbir bilgi elde edinilemeyen Elnur Hüseynov hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.'O Ses Türkiye' yarışmasında başarılı...

Azerbeycan Devlet Filarmoni Personel Şubesi'nden isminin açıklanmasını istemeyen bir kişi, ailesi hakkında hiçbir bilgi elde edinilemeyen Elnur Hüseynov hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'O Ses Türkiye' yarışmasında başarılı çıkışı ile gündeme gelen Elnur Hüseynov'un hayatıyla ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı.

Adının basında yer almasını istemeyen birinin söylediklerine göre, Elnur ailesiyle ilgili bilgileri her zaman saklıyor.İşte isminin açıklanmasını istemeyen kişinin Elnur hakkında anlattıkları:

"Elnur'un babası asker olduğu için sürekli ev değiştiriyorlardı. Muhtemelen, Elnur'un ailesi Bakü'de birinin evinde kirada kalıyordu. Biz onu Filarmoniya'ya çok gençken işe almıştık. Onun ne isterse elde edebilecek biri olduğunu biliyorduk. Elnur, hep büyük bir patlama yapacağından bahsediyordu. Ukrayna'ya gitmek istiyordu. Ancak biz başına bir şey gelecek diye korkuyorduk. Elnurun babası asker, annesi büyük olasılıkla müzik alanını bitirmişti. Ama annesi çalışmıyordu. Elnurun bir kardeşi vardı. Elnur çoğu zaman Bakü'de tek kalıyordu. Biz Elnur'un başarılarına hep sevinmişik. O ilk kez bizim yanımıza geldiğinde biz Elnur'un ailesi hakkında bilgiler toplamaya çalıştık. Ama hiçbir şey elde edemiyorduk. Kendisi ailesi ile ilgili hiçbir şey konuşmuyordu. Ayrıca Elnur sık sık konser verirdi. Elnur gizlese de o Bakü'de ailesinden ayrı, tek yaşıyordu. Genellikle ailesi ile ilgili konular onu ilgilendirmiyordu. Sebebini söyleyemem ama o, annesi hakkında tüm bilgileri saklıyordu. Belki, ailesi ondan vazgeçmişti."