Saç stilini değiştirmek isteyenlere 6 öneri

Saç stilini değiştirmek isteyenlere 6 öneri
Çok basit yöntemlerle saçlarınızda her zamanki halinden farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. İşte o yöntemler...Saç stilinizden sıkıldıysanız size saç kesimi ve tarzınızı değiştirmenizde yardımcı olacak birkaç önerimiz...

Çok basit yöntemlerle saçlarınızda her zamanki halinden farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. İşte o yöntemler...

Saç stilinizden sıkıldıysanız size saç kesimi ve tarzınızı değiştirmenizde yardımcı olacak birkaç önerimiz var...

Üstelik bu küçük tüyoları uygulamak için saçlarınızı kestirmeniz gerekmiyor!

İşte saçınızda uygulayabileceğiniz birkaç eğlenceli tarz...

images

Saçlarınızı köpükleyin

Elinize bir avuç dolusu köpük sıkarak bunu nemli saçınıza sürün. Başınızı öne eğin ve bu şekilde köpüğü saçınıza yedirin. Saçlarınızı geri attığınızda hacimli ve dolgun görünümlü bir saça kavuşacaksınız.

14226049070.05369300

Ayrığınızın yönünü değiştirin

Saçınız için çok basit ama etkili bir değişiklik mi istiyorsunuz? Hemen ayrığınızın yerini değiştirin. Saçınızı sürekli ortadan ayırıyorsanız bu sefer yandan ayırmayı deneyin. Bu değişim hemen farkedilecektir.

images (1)

Kıvırcık güzel olun

Saçlarınız düzse saçınızı bölümlere ayırın ve sıcak bigudilerle sarın. Soğuyana kadar bekleyin ve bigudileri dikkatlice çıkartın. Dalgaların etkisi geçene kadar kıvırcık saçın keyfini çıkartın.

6_big

Ahenkli gölgeler attırın

Saçınızın rengi koyuysa çok açık renk gölge attırmamaya özen gösterin. Doğal renginizle uygun gölgeler sert ifadenizi yumuşatacaktır.

46747

Islak saç görünümünü deneyin

Önce nemli olan saçınıza yumuşak bir sprey sıkın. Daha sonra parmaklarınızla saçlarınızı karıştırın. Islak görünümlü bu saçlarla çok hoş görüneceksiniz.

sac-aksesuarlari-ile-sac-modelleri-2014

Bandana ya da renkli tokalar takın

Saçlarınızı geriye doğru tarayın ve kıyafetinize uygun renkte seçtiğiniz bandananızı saçınızın başlangıç çizgisinden biraz geriye gelecek şekilde takın. Saçınıza takacağınız rengarenk tokalar ve saç yüzükleriyle de hem kıyafetinizi hem de ruhunuzu canlandırabilirsiniz.