Pınar Altuğ o soruya cevap verdi: Sana ne

Oyuncu Pınar Altuğ, Jülide Ateş'le 40 programında "Pınar Altuğ aldatan kadın mı?" sorusuna, "Sana ne ya da kime ne? Neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacım var? yanıtını verdi.

Jülide Ateş'le 40 programına katılan Pınar Altuğ, kendisinine yöneltilen soruları yanıtladı. Pınar Altuğ, Ateş'in "3 yıl süren bir evliliğin var 2000'li yıllarda. O dönem eşinin askerdeyken senin gönlünü başkasına kaptırdığın yazılmış çizilmiş, bu iddialar üzerine boşanma gerçekleşmiş. Pınar Altuğ aldatan kadın mı?" sorusuna şöyle yanıt verdi: 

"Hayatımın hiçbir döneminde beraberliklerimle ilgili çok açıklamalar yapan kadın olmadım. Evlendiğim zaman niye evlendin diye kimse sormadı, boşanırken sorma hakkı oldu. Biliyorsun bu bizim çok sevdiği bir şeydir. Evlenirken niye evleniyorsun diye sormaz ama, çocuğu ne zaman yapacaksın, o mu oldu diye sorar, bu mu diye sorar. Kaldı ki ben birinin yuvasını mı bozmuşum. Ben kendi evliliğimden vazgeçtim. Dolayısıyla bu beni ve onu ilgilendirir. Acayip olanı ise ne o, ne ben hiç açıklama yapmadık. Herkes konuştu! Konuşmaya istedikleri gibi deva edebilirler, biz ne yaşadığımızı biliyoruz. Hele üzerinden 17 sene geçmiş ve 14 senedir başka bir adamla beraberim, evliliğim var, çocuğum var, tekrar geriye dönüp bunları konuşmak gereksiz ve saçma."

Yaşam