Özgür Özel'den, dünyaca ünlü Mardinli opera sanatçısına reverans

Özgür Özel'den, dünyaca ünlü Mardinli opera sanatçısına reverans
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi’nde dünyaca soprano Pervîn Chakar ve piyanist Paolo Villa’nın "Bir Opera Gecesi" dinletisine katıldı. Özel, soprano Pervîn Chakar'ın konserini izledikten sonra sahnede reverans yaparak sanatçıyı kutladı ve elini öptü.

Dünyaca ünlü Mardinli soprano Pervin Chakar, Urfa, Van, Diyarbakır Mardin, İzmir ve Ankara'daki konserlerin ardından İstanbul’da dinleyiciyle buluştu.

Chakar'ın, piyanist Paolo Villa ile sahne aldığı, Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi’ndeki "Bir Opera Gecesi" konserine, siyasetçiler ve çok sayıda dinleyici katıldı.

1700434426102-766775-image-1-1-1.jpg

Chakar'ın "Bir Opera Gecesi" konserine, CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HEDEP Van Milletvekili Pervin Buldan, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Anavatan Partisi'nin eski genel başkanı Nesrin Nas da katıldı.

1700432687917-ozgur-ozel-opera.jpg

Sahnede; soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa, dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Chakar, konserinde Türkçe ve Kürtçe eserleri seslendirdi.