Özçelik: Kimse Bana Tokat Atamaz

Özçelik: Kimse Bana Tokat Atamaz
Gamze Özçelik hakkında çıkan tokat iddiaları hakkında sert konuştu.İş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri, ‘Elle Weekend ile Alaçatı’ partisi kapsamında buluştu. Partide Ceylan Çapa’nın sevgilisi Altuğ Leblebici...

Gamze Özçelik hakkında çıkan tokat iddiaları hakkında sert konuştu.

İş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri, ‘Elle Weekend ile Alaçatı’ partisi kapsamında buluştu. Partide Ceylan Çapa’nın sevgilisi Altuğ Leblebici ile Gamze Özçelik’in yakınlaştığı yönündeki haberler, magazin gündeminin en çok konuşulan konularından oldu.

GAMZE ÖZÇELİK SOSYAL MEDYADAN YALANLADI

Magazin basınındaki haberlere göre; Çapa, önce sevgilisiyle kavga etti, ardından da Gamze Özçelik’e tokat atarak kıskançlık krizine girdi. Yaşanan olayların ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Özçelik, basında yer alan haberleri yalanladı.

“EVET BİR KAVGA YAŞANMIŞTIR AMA…”

“Böyle bir şey gerçekleşmedi. Kimse bana tokat atamaz” diyen Özçelik, iki sevgilinin kendi aralarında tartıştığını ve Altuğ Leblebici’nin çocukluk arkadaşı olduğunu söyledi:

“Basında bir haber yer almaktadır, bana tokat atıldığına dair. Bu kesinlikle doğru değildir, bu asla gerçekleşmedi ve kimse bana tokat filan atamaz. Haberde yakınlaştığım iddia edilen şahıs benim çocukluk arkadaşım olup, ailesini küçüklükten beri tanımaktayım. Ve asla öyle bir durum söz konusu olamaz. Benim hayat duruşumda bu tür bir tavır zaten asla olmaz. Evet, bir kavga yaşanmıştır ama benimle alakası olmayan, iki sevgilinin kendi arasında yaşadığı büyük bir kavgadır. Sonradan da etrafa sıçramıştır. Haber yaparken kişilik haklarına saldırılmaması, iftira atılmaması ve şahıslara sorulması gerekmektedir. Üzgünüm!”

sözcü