Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'a dava açtı

Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'a dava açtı

Özcan Deniz, Feyza Aktan'a 2 yaşındaki çocukları Kuzey'in velayetini almak için velayet davası açtı.

Özcan Deniz geçtiğimiz günlerde eski eşi Feyza Aktan hakkında evini gasp ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Feyza Aktan ise bu iddianın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Aktan, "İftiralar artık çekilmez bir hal aldı" demişti. Özcan Deniz ise buna yanıt olarak bir paylaşım yapmıştı. Deniz'in paylaşımı şöyle olmuştu: 

"Korkma oğlum, uzun bir yol bu. Zalimin galip gelemeyeceği bir yol. Elinden geleni yapacak baban, yarınlarını iyileştirmek için. Denmesi gerekenleri söyledim, elimden geleni yaptım. Ne kaybedeceğim umurumda değil. İnsan baba olunca, cam oluyormuş. Zalimin elinde tokmak kırmaya hevesli.

Oğlum şunu bil; kırılsam da keskinim. Bana 'babam' deyip, aşkla bakmanı engelleyenlerin, seni bir saniye bile fazla yaşamanın önüne taş koyan her vicdansızın, mutlu olma hakkımıza tecavüz eden her çıkarcının 'hayattan alacağım var' deyip, faturayı sana, bana kesen herkesin elini kesen bir cam. Allah biliyor ya birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi, gerisi zor ama kolay oğlum. Seni bir enkaza çevirmek isteyen kimseye izin vermeyecek baban. Seni çok seviyorum oğlum."

Ortak çocukları Kuzey'şn velayetinin anneden alınıp kendisine verilmesi için dava açan Özcan Deniz, mahkemeden gizlilik ve yayın yasağı talebinde bulundu. Mahkeme, Deniz'in talebini kabul etti.