Nur’un Suskunluğu Kocası

Nur’un Suskunluğu Kocası
Eşiyle birlikte yaşadığı evden çıkarken görüntülenen Nur Fettahoğlu’nun soruları yanıtlamama tavrı sürüyor.Geçtiğimiz aylarda eşiyle Levent Veziroğlu ile evlerini ayıran, ardından boşandıkları iddia edilen Nur Fettahoğlu...

Eşiyle birlikte yaşadığı evden çıkarken görüntülenen Nur Fettahoğlu’nun soruları yanıtlamama tavrı sürüyor.

Geçtiğimiz aylarda eşiyle Levent Veziroğlu ile evlerini ayıran, ardından boşandıkları iddia edilen Nur Fettahoğlu zorlu günleri geride bıraktı. Geçtiğimiz gün eşi Veziroğlu’yla birlikte yaşadıkları Rumelihisarı’ndaki evinden çıkarken görüntülenen Fettahoğlu, üstünde eşofman takımı elinde ise kıyafetleriyleydi.

Karşısında basın mensuplarını görünce gülmeye başlayan Fettahoğlu’nun keyfi yerindeydi. “Yaz için film çekimlerine başladım. Ama başka bir açıklamam olmayacak sadece film diyorum” diyerek kamera karşısına geçtiğini belirtti.

ÇEKMEYİN BİR ŞEY DE SORMAYIN

Tatile çıkacağını belirten oyuncu, “Eşinizle mi?” sorusuna ise “Bunlara cevap vermem” yanıtı vermeye devam etti. Eşiyle barıştıktan sonra kendisine hizmet eden şoförünü kullanan oyuncu, ön koltuğa oturarak, İstinyepark’a gitti.

Mağaza kapısında çekilmekten rahatsızlık duyan oyuncu, “Arkadaşlar lütfen çekmeyin bir şey de sormayın ne olur” ricalarında bulunarak gün boyu süren alışveriş turuna çıktı. Oyuncu Fettahoğlu, eşiyle evlerini ayırıp annesinin evine dönmüş, 1 ay ardından boşanmadıkları ortaya çıkarak yeniden yuvaya dönmüştü. Şimdilerde ise çiftin bebek beklediği iddia ediliyor.