“Ne Başka Adamdın Kazım Koyuncu”

“Ne Başka Adamdın Kazım Koyuncu”
Son dönemin başarılı isimlerinden Didem Soydan yürekleri titreten bir paylaşımda bulundu.Karadeniz müziğinin başarılı seslerinden Kazım Koyuncu aramızdan ayrılalı on yıl oldu. Sadece şarkıları ve sahne performansıyla değil...

Son dönemin başarılı isimlerinden Didem Soydan yürekleri titreten bir paylaşımda bulundu.

Karadeniz müziğinin başarılı seslerinden Kazım Koyuncu aramızdan ayrılalı on yıl oldu. Sadece şarkıları ve sahne performansıyla değil insanlığıyla da pek çok kişiyi kendisine hayran bırakan Kazım Koyuncu, belki de bu yüzden ölümünün üzerinden on yıl geçmesine rağmen halen büyük bir minnet ve özlemle anılıyor.

Koyuncu’yla ilgili bu özel günde paylaşımlarda bulunanlardan biri de başarılı manken Didem Soydan oldu. Pek çok ünlü gibi bir taziye mesajı atmakla yetinmeyen Soydan, Kazım Koyuncu’yla ilgili bir anısını takipçileriyle paylaşmayı uygun görmüş. İşte Didem Soydan’ın o paylaşımı:

Ne güzel adamsın !

Üniversite öğrenci iken Taksim’de çalıştığım mağazaya çok gelirdi. Umut Eker ve benimle muhabbet eder, her geldiğinde bir önceki muhabbeti unutmaz devamını getirir, neler yapacağımızı anlattırırdı. Bir gelişinde benim öksürdüğümü fark etmiş, mağazadan çıkıp eczaneden vitamin ve ilaç alıp gelmişti! (2004) Öyle esaslıdır o! Son konserine davetin ise hala aklımızda… O mağazanın hayatta bana kattığı en değerli şeylerden biri senin dostluğundu.

Sen ne mis

Ne güzel

Ne başka adamdın Kazım Koyuncu

Sözcü/Erdinç YAPAN