Masumlar Apartmanı 17. son bölümü izleyenler gözyaşlarını tutamadı

Masumlar Apartmanı 17. son bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 17. bölümde; Han ve İnci ailelerine evlendiklerini açıklıyor. Masumlar Apartmanı son bölümünün yayınlanmasının ardından merakla beklenen 18. bölüm fragmanı yayınlandı.

TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 17. bölümü ile salı akşamı yayımlandı. Her hafta heyecanla takip edilen dizinin son bölümde taşlar yerinden oynadı. İnci ile Han'ın gizlice evlendiği haberi iki ailenin de gündemindedir. Dedesi İnci'yi evde istemez, Han'ların evinde de durum aynıdır. Naci gerçeğini öğrenen Safiye, dolaylı olarak da olsa çiftin kavuşmasına engel olur.

İşte, Masumlar Apartmanı son bölüm özeti

Naci'nin eski karısı Gülru ansızın Safiye'nin kapısında soluğu alır ve gerçekleri bir bir anlatır. İhanete uğradığını düşünen Safiye, annesinin hayalinden kurtulamamanın verdiği öfke ile kendine zarar verir. Bu durumda ona engel olan tek kişi Han'dır. Ancak İnci o anlarda işittikleri be şahit oldukları ile hayatının şokunu yaşar. 

Masumlar Apartmanı 18. bölüm fragmanı bekleniyor

Her hafta heyecanla takip edilen Masumlar Apartmanı 17. son bölümünün yayınlanmasının ardından Masumlar Apartmanı 18. bölüm fragmanı bekleniyor. Dizinin son bölümünde İnci ile Han'ın gizlice evlendiği haberi iki ailenin de gündemine yıldırım gibi düştü. Dedesi İnci'yi evde istemez, Han'ların evinde de durum aynıdır. Naci gerçeğini öğrenen Safiye, dolaylı olarak da olsa çiftin kavuşmasına engel olur.

Soluksuz izlenen dizinin ekrana gelen 17. bölümünden sonra merakla beklenen Masumlar Apartmanı dizisinin 18. bölüm fragmanı henüz ekrana gelmedi.

 

Yaşam