Kızının Çıplak Resmini Dergide Görünce İntihar Etti!

Çoğu baba için kızının modellik yapması bir sorun. Romanyalı model Loredena Chivu'nun babası da 18 yaşındaki kızının Playboy'a resim verdiğini öğrendiğinde büyük bir şok yaşamış.Babasının ilk yaptığı şey kızını...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Kızının Çıplak Resmini Dergide Görünce İntihar Etti!

Çoğu baba için kızının modellik yapması bir sorun. Romanyalı model Loredena Chivu'nun babası da 18 yaşındaki kızının Playboy'a resim verdiğini öğrendiğinde büyük bir şok yaşamış.

Babasının ilk yaptığı şey kızını evde tutmak ve dünya ile bağını koparmaya çalışmak olmuş. Bunun işe yaramadığını anlayınca ise adam tüm suçu kendinde aramış.

Modelliği profesyonel olarak yapmayı isteyen Loredena babasının bir süre sonra bu ilk şoku atlatacağını düşünüyormuş. Ancak işler öyle gelişmemiş. Bir gün babasını evlerinin çatısında asılı bulmak ailenin yaşadığı en büyük trajedilerden olmuş.

O günlerin acısını kalbinde yaşayan Loredena, babasıyla sson bir kez konuşamadığı için üzgün, ama mesleğini de yapmaya kararlı ve bu işte çok da başarılı. Babasının intiharı bir trajedi, ama insanların meslek seçimlerine de saygı duymak lazım.