Kedicikler Cüneyt Özdemir'in programına katıldı

Kedicikler Cüneyt Özdemir'in programına katıldı
Adnan Oktar’ın kedicikleri Cüneyt Özdemir’in 5N1K programına katıldı. Kedicikler programda sorulan sorulara kaçamak cevaplar verdi.Kanal D’de yayınlanan Cüneyt Özdemir’in programı 5N1K’ya Adnan Oktar’ın kedicikleri, Ebru...
Adnan Oktar’ın kedicikleri Cüneyt Özdemir’in 5N1K programına katıldı. Kedicikler programda sorulan sorulara kaçamak cevaplar verdi.

Kanal D’de yayınlanan Cüneyt Özdemir’in programı 5N1K’ya Adnan Oktar’ın kedicikleri, Ebru Altan, Didem Ürer, Aylin Kocaman, Damla Pamir ve Ceylan Özbudak konuk oldu. İzleyicilerin Twitter’dan sorular sorduğu programda kedicikler bazı sorulara kaçamak cevaplar verdi. Cüneyt Özdemir’in ‘Estetik doktorunuz var mı?’ sorusu üzerine kedicikler estetik yaptırmadıklarını belirttiler. Estetik sorusuna Aylin Kocaman “Olsa söyleriz. Bu sürekli sorulan bir soru. Hiçbirimizde estetik yok. Böyle bir şey olsa hastane kayıtları olur ve mutlaka bulunur. Estetiğe karşı değiliz. Gülay Pınarbaşı’nda estetik var ama o da hocamızla tanışmadan önce yaptırmış” şeklinde cevap verdi.

Bir izleyicinin sorduğu maddi gelirlerini nereden sağlıyorlar sorusuna hepimizin işleri var diyen kedicikler, "İkindi namazının kaç rekat olduğunu biliyor musunuz?" sorusuna da kaçamak cevap verdiler. Didem Ürer "Ben 18 yaşından beri namaz kılıyorum. Hocamızla tanıştığımızdan beri. Arkadaşımız çok merak ediyorsa internetten ikindi namazının kaç rekat olduğuna ulaşabilir." dedi.