Kanlı kıyafetleri paylaşılmıştı... Seren Serengil'den açıklama!

Sosyal medyada yaptığı canlı yayın sonrası hastaneye kaldırılan Seren Serengil'i ziyaret eden Seyhan Soylu şarkıcının kanlı kıyafetlerini paylaşmıştı. O görüntü Serengil'in hayranlarını korkuttu. Ve beklenen haber geldi. İşte Serengil'in sağlık durumu...

Yayınlanma:
Güncelleme: 31 Ağustos 2019 21:16
Kanlı kıyafetleri paylaşılmıştı... Seren Serengil'den açıklama!

Seren Serengil, geride bıraktığımız akşam sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayın sonrasında fenalaşmış ve kanaması olduğu gerekçesiyle hastaneye kaldırılmıştı. Serengil'i sanatçı dostları ve yakın arkadaşları hastane odasında yalnız bırakmadı.

Serengil’in durumunu öğrenmek için ziyarete giden Seyhan Soylu, hastane odasında Seren Serengil’in kanlı kıyafetlerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Soylu'nun paylaşımı sonrası Serengil'in sevenleri merakla şarkıcıdan gelecek haberi bekledi.

Seren Serengil hastaneden yaptığı paylaşımla kendi sağlığının ve bebeğinin durumunun iyi olduğunu açıkladı.

İşte o mesaj;

seren-1.jpg

Bu paylaşım sonrası Serengil hastane odasından yaptığı canlı yayınla kendi sağlığının ve bebeğinin sağlığının iyi olduğunu ancak doktorların taburcu olmasına izin vermediğini açıkladı.

NE OLMUŞTU?

Seren Serengil, boşanmak için mahkemeye başvurduğu Yaşar İpek’in, tüp bebek tedavisi sırasında kendisini kandırdığını söylemiş ve çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. İşte Seren Serengil’in arkadaşlarıyla birlikte gittiği bir restoranda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı o canlı yayında söyledikleri:

“Yaşar’ın bazı kanallarda iddia ettiği gibi beni bırakma nedeni başkasının yumurtasını kullanarak hamile kalmam değil, evet böyle bir teklife ilk başta ikimizde sıcak bakmıştık ancak sonrasında çocuğun DNA’sının farklı olacağını öğrendiğim için bundan vazgeçtim. Hamileliğim için o da çok istekliydi, bana iğne yaparken ‘Tayyip naber’ diye şakalaşırdı. Bebeğin erkek olmasını istiyordu ve Tayyip adını koyacaktı. Evliliğim boyunca bana şiddet uyguladı hatta karnıma tekme attı, beni bir uçak yolculuğumuz sırasında cep telefonuyla dövdü. Bunun kafası gitmiş, normal değil… Size burada açıklayamayacağım çok şey var. Bana büyü yapıldı. Özellikle kız kardeşi beni istemiyordu”

İLERLEYEN SAATLERDE SAĞLIĞI BOZULDU

Tansiyonunun yükseldiğini ve kanaması olduğu söylenen Seren Serengil yanındaki arkadaşları tarafından en yakındaki hastaneye kaldırıldı. Doktorların müşahede altında tuttuğu Seren Serengil’in yakınları ve bazı hayranları hastaneye giderek bilgi almaya çalıştı. Ancak doktorlar ünlü sunucuyu kimseyle görüştürmüyor.