“Kafayı Paraya Takmışlar”

“Kafayı Paraya Takmışlar”
Halit Ergenç dizi projesi ve ücreti hakkında isyan etti.Halit Ergenç, yeni sezonda 1.3 milyon lira karşılığı yeni bir diziyle ekranlara geleceği haberlerine “İnsanlar kafayı paraya takmış. Ortada fol yok yumurta yok” diyerek,...

Halit Ergenç dizi projesi ve ücreti hakkında isyan etti.

Halit Ergenç, yeni sezonda 1.3 milyon lira karşılığı yeni bir diziyle ekranlara geleceği haberlerine “İnsanlar kafayı paraya takmış. Ortada fol yok yumurta yok” diyerek, isyan etti. ‘Muhteşem Yüzyıl’ sonrası ekranlara bir yıl ara verip dinleneceğini açıklayan oyuncu önceki gün basın danışmanı ve beraberindekilerle Bebek’te buluştu.

FOL YOK YUMURTA YOK

Yaklaşık iki saat süren görüşme sonrası objektiflere yansıyan Ergenç, iş görüşmesi için buluşmadıklarını belirtip, yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan diziyle ilgili sorulara “Ben hep söylüyorum öyle bir şey yok. Ortada bir proje yok ama konuşma var” dedi. Ergenç, gazetecilerin “13 bölüm karşılığı 1.3 milyon lirayı peşin aldığınız doğru mu?” sorusuna ise “İnsanlar kafayı paraya takmışlar. İşin nasıl olduğu daha önemli, nasıl bir iş olduğu daha önemli. Ortada fol yok yumurta yok. İş olsa size detayını da veririm. Ben bu güne kadar sizden bir şey gizledim mi?” diye cevap verdi.

Sözcü/Mustafa DERYAHAN