Jennifer Lopez güzelliğinin sırrını açıkladı

Jennifer Lopez güzelliğinin sırrını açıkladı

Jennifer Lopez güzelliğinin sırrını açıkladı. Lopez, sırrını "diğer kadınlara karşı kibar olmak" diye özetledi.

Jennifer Lopez, yıllara meydan okuyor. 51 yaşındaki Lopez, kısa bir süre önce kadınlara yönelik cilt bakım ürünlerini piyasaya çıkaran Lopez, sosyal medyada bazı kişiler tarafından özellikle de cildinin gençliği ile ilgili olarak yalan söylemekle suçlanmıştı.

"Bana yalancı demeyin" diye konuşan Jennifer Lopez, yüzüne defalarca botoks yaptırdığı iddialarına cevap verdi. Güzellik sırlarını bir sır gibi saklamakla da eleştirilen Lopez, bunun çok basit bir yöntemi olduğunu söyleyip sırrını "diğer kadınlara karşı kibar olmak" diye özetledi.

Lopez'in bu açıklamaları yapmasına neden olan bu suçlama Instagram'daki bir takipçisinden gelen "yüzünde tonlarca botoks olmalı" eleştirisiydi.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Jennifer Lopez, hemcinslerine daha pozitif olmak için çaba harcamalarını önerdi. Lopez, People dergisine verdiği bir röportajda "Ben kimseyi yargılamıyorum, Eğer botoks ya da enjeksiyon yaptırmak istiyorsanız, bunda sorun şok. Ama insanların benim hakkında (cilt kremlerini kast ederek) bunların işe yaradığına inandırmaya çalışıyor" demesini istemiyorum" diye konuştu.