İşte! Dizi aşklarını gerçekten nikâh masasına taşıyan isimler

İşte! Dizi aşklarını gerçekten nikâh masasına taşıyan isimler
Onlar dizi setinde çoğunlukla âşık çifti canlandırırken birbirlerine gerçekten âşık olan ve bu sevgiyi nikâh masasına taşıyan isimlerBİRCE AKALAY-SARP LEVENDOĞLUKüçük Ağa dizisinde evli bir çifti canlandıran Sarp Levendoğlu...

Onlar dizi setinde çoğunlukla âşık çifti canlandırırken birbirlerine gerçekten âşık olan ve bu sevgiyi nikâh masasına taşıyan isimler

BİRCE AKALAY-SARP LEVENDOĞLU

a

Küçük Ağa dizisinde evli bir çifti canlandıran Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay gerçek hayatta da evlendi. Dizide rol almaya başladıktan sonra aralarındaki ilişki aşka dönüşen ve evlilik kararı alan çift 6 ay önce nikah masasına oturdu

TUĞBA BÜYÜKÜSTÜN-ONUR SAYLAK

b

Gönülçelen dizisinde yakınlaşan ikili uzun süre aşklarını inkâr etti. Beraber görüntülendiklerinde bile ciddi bir ilişki yaşıyor gibi görünmüyorlardı. İkili 2011'in Temmuz ayında evlendi. Çiftin ikiz bebekleri dünyaya geldi.

ECEM ÖZKAYA-MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ

c

2010 yılında Star TV'de yayınlanan “Cümbür Cemaat Aile” dizisinde tanışan iki oyuncu kısa sürede evlenme kararı aldı. 4 yıl önce evlenen çiftin Aralık 2013'te Ahmet Kaan adında bir çocukları oldu.

PINAR ALTUĞ-YAĞMUR ATACAN

ç

İlk Aşkım adlı dizide anne oğulu canlandıran çift birlikteliklerini nikah masasına taşıdı. 2008'de evlenen Atacan ve Altuğ'un Su adında bir kız çocukları var.

HALİT ERGENÇ-BERGÜZAR KOREL

d

2006'da Binbir Gece dizisinde başrolleri paylaştılar. Halit Ergenç diziye başlamadan birkaç ay evvel evlenmişti. Aralarındaki aşk dedikoduları dizinin ilk gününden itibaren başlamış olsa da bugün evli ve bir çocuğu olan çift, aşklarının 2008'de arkadaşlarıyla toplu olarak gittikleri Paris seyahatinde başladığını söylüyor.

GAMZE ÖZÇELİK-UĞUR PEKDAŞ

f

Arka Sokaklar dizisinde birlikte rol alan Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş'ın sette başlayan yakınlaşmaları, kısa sürede aşka dönüştü. Önce gizleyip inkar etseler de, sonunda açıklamak zorunda kaldılar. Bir çocukları olan çift 3 yıllık evliklerinin ardından boşandı fakat 2011'de tekrar evlendi. Ancak ikinci evlilikleri de uzun sürmedi.

BURÇİN TERZİOĞLU-MURAT YILDIRIM

g

Aşkları 2008'de birlikte rol aldıkları Fırtına dizisinde başladı. Dizinin izleyenleri ve oyuncuların fanları onları birbirine çok yakıştırdı. İkili çok kısa bir süre sonra nikâh masasına oturdu. Mutlu bir evlilikleri vardı ve dedikodulara karışmamışlardı. Ancak 4 yıl evli kalan çift, boşandı.