İlişkilerinde hayal kırıklığı yaşayan kadın pembe renk ile 'evlendi'

Yaşadıkları hayal kırıklıkları ardından kendisiyle, ağaçla ya da robotla 'evlenenlerin' ilginç düğün hikayelerine bir yenisi daha eklendi. ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan bir kadın, yaşadığı ilişki deneyimleri ardından pembe renk ile dünya evine girdi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 09 Ocak 2022 15:59
İlişkilerinde hayal kırıklığı yaşayan kadın pembe renk ile 'evlendi'

ABD'li Kitten Kay Sera adlı bir kadın 40 yıldan uzun bir süredir devam eden "flörtlerinin" ardından pembe renkle "dünya evine girdi."

2018'de tüm evi ve gardırobunu baştan aşağı pembeye boğduğu için haberlere konu olan ve 'dünyanın en pembe kişisi' olarak nitelendirilen Kitten, konuştuğu bir çocuktan aldığı ilham üzerine pembe sevdasını bir adım ileriye taşıdı ve geçen hafta pembe rengiyle 'evlendi.'

"Hayatımın en büyük günü" dediği "düğün törenine'de" pembe Chevrolet aracıyla giden Kitten kendine pembe yüzük taktı. Üstünde pembe bir kuğu süsünün oturtulduğu pembe pastasını Instagram hesabından paylaşan Kitten, KVVU-TV'ye verdiği demeçte, 40 yılı aşkı süredir pembe rengiyle "flört ettiğini" ama artık "bu ilişkiye bir ad takmanın vaktinin geldiğini" söyledi.