İlayda Alişan ve Nejat İşler'in yatak sahneleri olay oldu! İyi Adamın 10 Günü yatak sahnesi var mı? İyi adamın 10 günü ne zaman?

İlayda Alişan ve Nejat İşler'in yatak sahneleri olay oldu! İyi Adamın 10 Günü yatak sahnesi var mı? İyi adamın 10 günü ne zaman?
Netflix'in iddialı filmi İyi Adamın 10 Günü'nün oyuncu kadrosunda Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur ve Barış Falay'ın yer aldığı filme ilk yorumlar gelmeye başladı. Filmde, İlayda Alişan ve Nejat İşler'in yatak sahneleri olay oldu. İyi Adamın 10 günü filminin konusu nedir?işte detaylar...

İyi Adamın 10 Günü filmi erotik sahneleriyle gündem yarattı. Başarılı oyuncu İlayda Alişan filmde yer alan iddialı sahneleriyle dikkatleri üzerine çekti.

640xauto-1.webp

Mehmet Eroğlu’nun İyi Adamın 10 Günü romanlarından uyarlanan film, Nejat İşler'in canlandırdığı özel dedektif Sadık'ın, mafyanın, insan kaçakçılarının ve katillerin dünyasına adım atışını ve yaşadıklarını ele alıyor.

640xauto-2.webp

Nejat İşler’in Netflix için çektiği film serisinin oyuncu kadrosunda ise İşler'in yanı sıra İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi isimler yer alıyor.

640xauto.webp

İlayda Alişan'ın birbirinden iddialı sahneleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

Filmde İlayda Alişan ve Nejat İşler'in yatak sahneleri dikkat çekti.

Etiketler :