Her zaman sekse hazır burç hangisi? Peki kim zodyağın cinsel akrobatı?

Her zaman sekse hazır burç hangisi? Peki kim zodyağın cinsel akrobatı?
Hiçbir şey sizi seks yapmaktan, sürekli seks düşünmekten ve istemekten alıkoyamıyorsa muhtemelen en istekli burçlardan birisiniz... Cinselliğe düşkün burçlar sıralamasında Akrep, Koç, Boğa, Yay ve Aslan genellikle ilk 5 sırada yer alır. İşte cinselliğe en düşkün burçlar...

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Akrepler, cinsellik konusundaki yoğun iştahlarıyla ünlüdürler. Ama duygusal bağları olan kişilerle isterler. Bu tek gecelik ilişkiye karşı oldukları anlamına da gelmez. Hassas, sadık ve koruyucu olan Akrep burçları, birini sevdiği zaman sonuna kadar sever. Onu bırakmak istemez. Aşkın her halini yaşamak isterler. Yatakta son derece tutkulu ve yeni şeyler denemeye açıktırlar. Cinsellikte sorun olması ise Akrepleri depresyona sokabilir.

Koç (21 Mart- 19 Nisan)

Koçlar, zodyağın cinsel akrobatları gibidirler. Libidoları oldukça yüksektir. Genellikle zaten etkileyicidirler ve yatak odasında biraz daha şehvetli olurlar. Koç, seksin duygusal ve tutkulu bir ilişki olması gerektiğine inanır. Uzun öpüşmeler, gıdıklama ve masaj, Koç'un uğraşmaktan hoşlandığı deney alanlarıdır.

Koç burçlarının enerjik yapısı onu ilişkide memnun etmeyi zorlaştırabilir. Baskın olmayı severler ve kolay sıkılırlar. Koç burçları dürüsttür ve düşündüklerini hemen söyler. Bu nedenle partnerlerinin eleştiriye açık olması çok önemli. Sıkılgan olmaları ilişkilerinin kısa sürmesine neden olabilir.

Aslan (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslanlar cinsel dürtüleri oldukça yüksek kişilerdir. Özellikle de seks, bedenlerinin yanı sıra egolarının da okşanmasını içeriyorsa. Ne kadar iyi olduklarını ve ne kadar seksi olduklarını duymak isterler. Unutmayın ki aslanlar cömert aşıklardır; aldıkları kadarını da verirler. Aslan ateşli ve tutkuludur, sorumluluk almayı ve ilk hareketi yapmayı severler...

Aslan burçları farklı ortamlarda yakınlaşmayı severler. İstekleri konusunda açık olurlar ve partnerlerinden de bunu beklerler. Yatakta bazen sadece kendilerine odaklanabilirler. Odağının yönünü değiştirmek de partnerine düşer.

Yay (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay, her zaman sekse hazırdır. Kolay sıkılabilen kişilikler olduklarından, partnerlerinin her yeniliğe ve maceraya açık olmaları gerekir. Bir kez sıkılan Yay, kolaylıkla sizi harcayabilir.

En tutkulu burçlardan biri olan Yay, aşk ateşini tüm benliğinde hissetmek ister. Yatakta farklı deneyimlere açıktır. Ancak ilişkide ilk koşul eğlenebilmektir. Bazen partnerlerinin düşüncelerini görmezden gelebilirler. Farklı kişiliğe sahip insanları daha çekici bulurlar.

Boğa (20 Nisan- 20 Mayıs)

Boğalar şehvetlilerdir. Boğalar ne yaptıklarını bilirler ve yaptıkları şeyde de iyidirler. Partnerlerini gerçekten tatmin etmeyi bilirler. Seksin içine mümkün olduğunca duyguyu dahil etmekten hoşlanırlar bu nedenle müzik, kokulu mumlar, özel aydınlatma ve yiyecekler varsa şaşırmayın.

Cinsellikte duygusal bağı tercih eden Boğalar için tek gecelik ilişkiler ürkütücüdür. Boğa burçları uzun soluklu ilişkilerden yanadır. Ancak ilişkide detaylara büyük önem verirler. Ufacık bir şey yüzünden bile partnerinden soğuyabilir. Bu küçük detaylar onların tutkulu olmasını da sağlar.

Oğlak (22 Aralık- 19 Ocak)

Oğlak burçları yatakta hassas ve şehvetlidir. Seksi, elden gelen en iyi şekilde tamamlanması gereken başka bir görev olarak görme eğilimindedirler. Bu oğlakların, partnerini memnun etmek için her zaman tüm çabayı harcamaya istekli olduğu anlamına gelir. Oğlaklar isteklidir ve kişisel çekincelerini aştığında zodyakın en coşkulu aşıklarından biri olabilir.

Oğlak burçları için mahremiyet en önemli şeydir. Cinsellikte riske girmezler ve fantezi taraftarı değillerdir. Yeni şeyler denemeye ve kısa süreli ilişkiye açık değillerdir. Herkesten kolayca hoşlanamadıkları için ilişkilerini yürütmek için ellerinden geleni yaparlar. Sınırları ve kuralları olan Oğlak burçları, uzun süreli ilişkilerin ve sadakatin insanlarıdır.

Yengeç (21 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeçlerin kesinlikle çok fazla cinsel arzuları vardır ancak cinsellikten önce güven duygusu isterler. Partnerlerini önemsedikleri bilinen Yengeçler, karşılarındaki kişiye zevk vermek için onları iyi tanımak isterler. Yengeç samimi , hassas ve nazik bir cinsel deneyim ister . Yengeç için, tatmin için derin bir duygusal bağlantı gereklidir.

En hassas burçlardan biri olan Yengeç, cinsellikte yeniliklere kapalıdır. Cinsellik için duygulara ihtiyaç duyarlar. Asla dürtülerine yenilmezler. Romantizme ve tutkuya önem verirler. Yengeçleri etkilemenin yolu da romantizmden geçer.

Başak (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başaklar iki yöne de sahiptir; her zaman akıllarında seks olmasa da, akıllarında seks olduğunda çok şehvetlilerdir. Partnerlerine güvenebileceklerini hissettiklerinde, içlerindeki arzuları açığa çıkartırlar. Bu burcun insanları yatakta nasıl performans gösterdikleri konusunda çok endişelenirler. Akıllarında, her zaman her açıdan mükemmel olmak vardır. Başaklar vücudunuz hakkında her şeyi bilmek ister. Size onlarla mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için tam olarak nereye, neye ve nasıl dokunacaklarını bilmeleri gerekir. Sözlü iletişim burada çok yardımcı olur.

Terazi (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi aşkta mutlu olduğunda, her şey yolundadır, çünkü aşk açıkça onların evreninin merkezidir. Terazi ile cinsellik müzik gibidir: Birlikte çalmak ve doğru ritmi bulmak... Teraziler açık sözlüdür, bu nedenle genellikle yatakta tam olarak ne istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını söylerler. Yaratıcı bir partner olabilir, bazen hazırlıksız yakalamayı severler.

Terazi burçları yatakta da eşitlik ararlar. Kendileri kadar partnerlerinin da tatmin olmasını isterler. Sakin ve kibar Teraziler için romantizm ve ambiyans önemlidir. Unutmayın ki bir Teraziye neyi verirseniz karşılığında onu alırsınız.

İkizler (21 Mayıs- 20 Haziran)

İkizler öpüşme konusunda çok yetenekli olma eğilimindedirler. Hayal gücüne sahiptirler bu nedenle yatakta rol yapmayı ve cinsellik sırasında konuşmayı severler. İkizler şehvetli bireyler olsalar da, genellikle arzularından çok akılları tarafından yönlendirilirler, bazen bu nedenle dikkatleri dağılabilir. Bazen spontane seksi severler. İkizler öpüşmeyi seven burçlardır.

Adeta 2 kişilik bir canlı olan İkizler burcu, cinsellikte kimi zaman iyi kimi zaman ilgisiz olur. Cinsel ilişki sırasında kelimelerin gücünden faydalanmayı severler. Bu durumdan ekstra haz alırlar. Partnerlerini dış görünüşü kadar düşünceleriyle de etkilemeye çalışırlar.

Balık (19 Şubat- 20 Mart)

Balıklar seksten hoşlanırlar ama onların nihai hedefi bu değildir. Seks sırasında bazen düşüncelerinde kaybolabilirler; fakat geniş hayal güçleri yatak odasına biraz eğlence katmaya yarayabilir. Balıklar, bazı insanların seks yapmak için kullandıkları enerjiyi yaratıcılıkları gibi daha önemli şeyler için kullanmayı tercih ederler. Balıklar, son derece hassas, şehvetli ve romantik olan erotik deneyimler tercih ederler. Sadece iki beden arasında değil, iki ruh arasında da birliktelik yaratan sevişmeyi ararlar.

Duygusal balıklar cinsellikten ziyade aşka ve aradaki bağa önem verirler. İlişki süresince hep partneriyle arasındaki bağı güçlendirmeye çalışırlar. Ruhlarını tatmin etmeye çalışır Balık burçları. Bu nedenle tutkuyu ve duygusallığı birleştirirler. Duygusal bir bağ olmadan cinsel ilişkiye girmezler.

Kova (20 Ocak- 18 Şubat)

Kovalar da tıpkı ikizler gibi cinsel konuşmalar yapmayı severler ama akıllarındaki şey seks olduğu için değil. Seksten hoşlanırlar ama cinsel dürtülerini çok fazla dışarı çıkartmazlar. Erotik şeyler onlar için son derece derin ve kişiseldir. Tutkularını derinlerinde tutarlar ve kendilerini savunmasız göstermesinden korktukları heyecanlarını kontrol altına almak için ellerinden geleni yaparlar.

Kova burçlarının ne kadar özgür ruhlu olduklarını artık hepimiz biliyoruz. Aşk ve cinsellikte de bu durum değişmiyor. Plansız cinsellik, yeni deneyimler ve doğallık Kova burcuna çekici gelir. Partneriyle duygusal olduğu kadar sosyal olarak da birliktelik ister. Birinin peşinden koşmaktansa onun gelmesini beklerler.