Harika Avcı'nın Eşi Kendi Evine Yaklaşamayacak

Harika Avcı'nın Eşi Kendi Evine Yaklaşamayacak
Ünlü şarkıcının "Bana tekme attı" diyerek şikayetçi olduğu kendisinden 25 yaş küçük eşine 'eve iki ay yaklaşmama' cezası verildi.Şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı ile 2009'da evlendiği menajeri İbrahim Öztürk'ün arasında...

Ünlü şarkıcının "Bana tekme attı" diyerek şikayetçi olduğu kendisinden 25 yaş küçük eşine 'eve iki ay yaklaşmama' cezası verildi.

Şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı ile 2009'da evlendiği menajeri İbrahim Öztürk'ün arasında sular durulmuyor. Avcı, kendisinden 25 küçük eşine iki kez boşanma davası açmış daha sonra vazgeçmişti. Avcı 25 Ocak'ta yine polise başvurdu.

"EŞİM MADDE BAĞIMLISI"

Eşinin sürekli bonzai ve kokain kullanıp kendisini darp ettiğini anlatan Avcı, " Sabah04.45'te beni uyandırdı. Küfürler edip, tekme attı.'Üzerimde olan uyuşturucudan daha fazla vardı nereye sakladın' dedi. Suratıma vurdu. Şikâyetçiyim" dedi. Öztürk ise ifadesinde Avcı'nın ileri derecede şizofren ve madde bağımlısı olduğunu belirterek, olay günü kendisine şizofren bakışlar atıp sadistçe şeyler söylediğini ve tehdit ettiğini öne sürerek, eşinden şikâyetçi oldu.

MÜŞTEREK EV AVCI'YA...

Mahkeme, Harika Avcı'nın koruma talebini kabul etti. Öztürk'ün eşine karşı tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verildi. Emirgan'daki müşterek konutun Avcı'ya tahsis edilmesi kararlaştırıldı.

Öztürk'ün eşinin işyeri ve konutuna iki ay süreyle yaklaşmaması, silahını yetkili kuruma teslim etmesi karara bağlandı. Yoklama kaçağı olan Öztürk hakkında "tehdit" suçundan iki yıla kadar hapis istemiyle dava da açıldı.