Hamdi Bey istifa etti

Hamdi Bey istifa etti

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Acun Firarda ve Var mısın Yok musun programlarının en popüler isimlerinden Hamdi Bey lakaplı Birol Doğan istifa ettiğini açıkladı.

Medyaradar'ın haberine göre; Acun Ilıcalı’nın Show TV’de dünyayı gezerek yaptığı programı ‘Acun Firarda’ döneminden beri yanında olan Birol Doğan istifa ederek ayrıldı.

Birol Doğan, Acun Firarda’da kameraman olarak Acun Ilıcalı ile dünyayı gezdi. Program sırasında Acun’un sık sık “Feridun” diye seslendiği Birol Doğan ile yolları neredeyle 20 yıl hiç ayrılmadı.

Bir döneme damga vuran “Var mısın Yok musun” adlı yarışma programında Acun’un telefon ederek danıştığı ve “Alo Hamdi Bey” diye seslendiği o isimdi Birol Doğan… Ardından Acun Ilıcalı’nın dünyanın öbür ucunda çektiği Survivor serilerinde hep sağ kolu oldu. Sakinliği ve iş profesyonelliği ile olduğu kadar Acun Ilıcalı ile abi kardeş ilişkisi, yıllara dayanan birlikteliği nedeniyle herkesin gıptayla baktığı isimdi Birol Doğan… Geçtiğimiz haftalarda aniden istifa kararı alan Birol Doğan, tazminatını da alarak Acun Ilıcalı ile olan iş ilişkisini bitirdi. Sebebinin tamamen ‘duygusal’ olduğu yani para ya da başka bir sıkıntıdan kaynaklanmadığı konuşuluyor…