Haluk Levent isyan etti: Bütün troller üzerimde

Haluk Levent, “KHK’lılara konser sözü verdiği için sosyal medyada linç edildiğini söyledi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 09 Eylül 2019 10:03
Haluk Levent isyan etti: Bütün troller üzerimde

Twitter hesabından açıklamalar yapan Haluk Levent, “KHK’lıların hepsi FETÖ’cü mü, PKK’lı mı” diye sordu.

Sanatçı, “Hükümet de geçenlerde bir çalışma içine girdi, 26 bin geri dönüş için… Yazık değil mi bu insanlara” diye seslendi.

" Yine bana saldırılar başladı.. KHK lılara da söz vermişim konser için. Ben daha önce de söyledim. Her KHK lı FETÖ’cü ve PKK’lı değildir! Hükümet de geçenlerde bir çalışma içerisine girdi en az 26 bin geri dönüş için. Yazık değil mi beraat alıp işine dökmeyenlere? Bu nasıl kin?

Her saniye Diyarbakır anneleri ile karşıma çıkıp beni PKK lı Fetöcü ilan ediyorlar. Ben en başından bu sorunu devlet çözer dedim. Ama Diyarbakır’a gideceğimi de söyledim o anaları kucaklayacağım dedim. Ama hedef’e beni koydular bir kere.. Her dakika her saniye saldırıyorlar!

Arkaya bayrak bir de Mehmetçik fotoğrafı koyan allah kesiliyor başımıza. Sanki şehit onların şehidi! Sanki cumhuriyeti sadece onlar koruyacak tek tekel onlar! Biziz ulan bu ülkenin bekçileri biziz! Siz sadece hainsiniz! Khk lının da çocukları aç . Adam beraat etmiş yazık yazık

Bütün troller üzerimde. Yıllardır cebimden etrafımdan topladığım paralarla ülkem insanına destek olmak için çaba sarfediyorum. Baktılar ki Ahbap’tan bir açık yok başka yerlerden saldırıyorlar. Şimdi de bizleri Soros’çu yaptılar. Fetöcüymüşüz!

Bizler bu ülkenin tüm mağdurlarının yanında olduk. O asker fotosu koyanların neredeyse tamamı provokasyon amaçlı troller. 58 şehit ailesi gezdim destek olduk Ahbaplarla onlara. Tek tek sorduk . Bu sitelerden bize saldıranlardan bir tanesi bile uğramamış onlara. Sahtekarkar!

İş milliyetçiliğe geldi mi hepsi en önde. İcraata geldi mi sıfır. Korkaklar! Aralarında milliyetçi geçinen dernekler var. Söz vermişler yapmamışlar tutmamışlar.. Şimdi bizleri tüm trollerle birlikte hain ilan ediyorlar..

Gideceğim EYT’ye de Gideceğim beraat etmiş takipsizlik almış durup dururken işten çıkarılmış gariban işçilere memurlara gideceğim.. Gideceğim Diyarbakır annelerine.. Gideceğim Ali İsmail’e . Herkes bu vatanın evladı.. Gideceğim!

Bana devletin resmî bir yetkilisi yaptıklarımın suç olduğunu söylesin tartışayım.. Hiç bir siyasi parti ya da düşünceyle bağım yok olmayacak da. Ben grevlere de giderim.. Srebrenitsaya da.. Filistin için de söylerim . Suruç’ta Güneş Erzurumluoğlu için de. Çünkü ben insanım!"