Hadise: İstediğimde Alır İstediğimde Veririm

Kıbrıs’ta sahne alan Hadise özel hayatından aldığı kilolara kadar her konuda açıklama yaptı.Kıbrıs Malpas Beluga da konser veren Hadise, geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşı Uğur Güven ile gece yarısı görüntülenen Hadise...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Hadise: İstediğimde Alır İstediğimde Veririm

Kıbrıs’ta sahne alan Hadise özel hayatından aldığı kilolara kadar her konuda açıklama yaptı.

Kıbrıs Malpas Beluga da konser veren Hadise, geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşı Uğur Güven ile gece yarısı görüntülenen Hadise bu sefer inkar etmedi.

“Özel hayatım hakkında çok detay vermek istemiyorum, mutlu ve huzurluyum” dedi.  Geçen hafta konser verdiği Kırklareli’nde konser esnasında Kocaeli diyen Hadise, beş kere özür dilediğini söyleyerek, diğer meslektaşlarına da laf attı ve;  “Ben erdemli bir kadınım özür dilerim bunu yapmayı bilmeyen meslektaşlarım var” dedi.

İSTEDİĞİM ZAMAN ALIP İSTEDİĞİM ZAMAN VERİRİM

Sahnedeki kıyafetleri hakkında sorulan bir soruya Hadise, “Kız kardeşim Derya, moda bloggerı ve onu takdir ediyorum, gurur duyuyorum. Onun her yaptığını beğeniyorum ve her zaman onun yanındayım” şeklinde bir yanıt verdi.

Kilo aldığı da gözlenen Hadise “Her kadın kilo alır ben istediğim zaman alıp istediğim zaman verebilme özelliğim var” dedi. Hadise son olarak ; “Bugün şıkır şıkır giyindim  kostümlerim hakkında konuşulması hoşuma gidiyor” dedi. Gazetecilere yaptığı konuşmanın ardından hayranlarıyla buluşan Hadise sahnede şovunu yaparken kıyafetinin azizliğine uğradı ve frikik vermekten de kurtulamadı.

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU