Göz Şişkinliğine İyi Gelen 8 Öneri

Göz Şişkinliğine İyi Gelen 8 Öneri
Gözlerde şişkinliğin başlıca nedeni yorgunluktur. Bu öneriler ile şişkinlikten kurtulabilirsiniz.Süt: Soğu sütü bir parça pamuk veya makyaj pedine damlatın. Gözlerinizin üzerinde 20-30 dakika bekletin.E vitamini: Soğuk suyu...

Gözlerde şişkinliğin başlıca nedeni yorgunluktur. Bu öneriler ile şişkinlikten kurtulabilirsiniz.

Süt: Soğu sütü bir parça pamuk veya makyaj pedine damlatın. Gözlerinizin üzerinde 20-30 dakika bekletin.

E vitamini: Soğuk suyu bir kaseye koyun ve birkaç damla E vitamini damlatın. Makyaj pedi yardımıyla gözlerinizin üzerinde 20 dakika bekletin.

Salatalık: Salatalık en inanılmaz sebzelerden biridir. İki dilim salatalığı gözlerinizin üzerinde 30 dakika beklettiğinizde sonuca şaşıracaksınız.

Soğuk çay poşetleri: Çay poşetleri gözlerde şişkinliğe iyi gelir. Soğuyan çay poşetlerini 20-30 dakika gözlerinizin üzerinde bekletin.

Soğuk kaşık: Soğuttuğunuz kaşığı gözlerinizin üzerine tutun. Kendinizi iyi hissedene kadar tekrarlayabilirsiniz.

Yumurta beyazı: Yumurtanın beyazını iyice çırptıktan sonra fırça yardımıyla göz çevrenize dikkatlice uygulayın. Bölgenin gerildiğini hissedeceksiniz. 20 dakika sonra soğuk suyla durulayın.

Yeşil çay poşetleri: Soğuk yeşil çay poşetlerini 15 dakika gözlerinizin üzerinde beklettiğinizde farka inanamayacaksınız.

Su: İçebildiğiniz kadar su içmeye gayret edin. Su, toksinlerin atılmasına yardımcı olacağından her türlü şişkinliğe iyi gelir.