Görüntüleri Sosyal Medyaya Düştü Özür için İş Yeri Sahibine Koştu!

Avcılar'da dükkan önünde sergilene n vantilatörü çalan iki kişi sosyal medyada kendilerini görünce iş yeri sahibinden özür diledi vantilatörü de iade etti. İş yeri sahibi şüphelileri affederek şikayetinden vazgeçti.

Avcılar'da bir mağazanın önünde sergilenen vantilatör 25 Haziran Salı günü saat 18.00 sıralarında biri kadın iki şüpheli tarafından çalındı. Şüphelilerden erkek olan bin 350 liradan satılan vantilatörü alarak hızla uzaklaştı, kadın da arkasından gitti. Dükkanda çalışanlar duydukları ses üzerine dışarı baktı, daha sonra güvenlik kamerasını da izleyince hırsızlık yapıldığını anladılar. Durumu polis ekiplerine bildirdiler. Ekipler hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

73560.jpg

SOSYAL MEDYAYA DÜŞÜNCE ÖZÜR DİLEMEYİ GİTTİLER

Hırsızlık görüntülerinin sosyal medya hesabında paylaşılması ve binlerce kişi tarafından izlenmesinin ardından iki şüpheli vantilatörü alarak aynı yere geldi. Pişman olarak vantilatörü geri getiren şüpheliler iş yeri sahibinden özür diledi. İş yeri sahibinin ise hata yaptıklarını söyleyen şüphelileri affettiği öğrenildi.

73560-2.jpg